Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2014-03-20
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Március 20., csütörtök:

    Story 4

20.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Napoli-FC Porto

 

    Sport 2

13.30: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

10.45: Síugrás, világkupa, Planica, selejtező

12.00: Sílövészet, világkupa, Oslo, női sprint

15.00: Sílövészet, világkupa, Oslo, férfi sprint

 

    Digisport 1

16.00 és 23.50: Tenisz, ATP-torna, Miami

18.50: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Fiorentina-Juventus

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Salzburg-Basel

 

    Digisport 2

16.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Benfica-Tottenham

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Real Betis-Sevilla

 

Március 21., péntek:

    Duna

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Lombard Pápa Termál FC-Szombathelyi Haladás

    

    Sport 1

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-sorsolás

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Málaga

 

    Sport 2

14.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Tbiliszi

20.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-sorsolás

12.30: Labdarúgás, Európa Liga-sorsolás

15.00: Síugrás, Világkupa, Planica

 

    Eurosport 2

10.30 és 14.30: Krikett, Twenty 20 világbajnokság, Banglad

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Werder Bremen

 

    Digisport 1

2.25: Kosárlabda, NCAA, March Madness, Villanova-Milwaukee 

13.00: Labdarúgás, Európa Liga-sorsolás

15.15: Kosárlabda, női Magyar Kupa, PEAC-Pécs - PINKK Pécsi 424     

18.30: Vízilabda, férfi ob I, ZF-Eger - DIAPOLO Szeged

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient - Paris Saint-Germain

22.30: Tenisz, ATP-torna, Miami  

 

    Digisport 2

16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

20.15: Kosárlabda, női Magyar Kupa, Aluinvent-DVTK - Uniqa Euroleasing Sopron

22.30: Tenisz, WTA-torna, Miami

 

Forrás: MTI