Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2013-12-19
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

December 19., csütörtök:

    Sport 1

2.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New York Rangers-Pittsburgh Penguins

    

    Sport 2

17.45: Kosárlabda, női Euroliga, 5. forduló, HAT-Agro Uni Győr - Kayserispor

20.00: Darts, PDC-világbajnokság, 2. forduló

 

    Eurosport

12.45: Sífutás, Universiade, Trento, női váltó

14.30: Sífutás, Universiade, Trento, férfi váltó

16.45: Alpesi sí, Universiade, Trento, férfi műlesiklás, 1. futam

19.30: Alpesi sí, Universiade, Trento, férfi műlesiklás, 2. futam

22.00: Lovaglás, díjugratás, Egyesült Királyság

 

    Eurosport 2

12.15: Alpesi sí, világkupa, Val Gardena, férfi lesiklás, edzés

14.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, Universiade, Trento

21.31: Csocsó, világkupa, Franciaország

 

    Digisport 1

19.25: Labdarúgás, Király Kupa, Valencia-Nástic

21.30: Labdarúgás, Király Kupa, Athletic Bilbao-Celta Vigo

 

    Digisport 2

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Real Madrid

21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Montepaschi Siena-Unicaja Málaga

 

December 20., péntek:

    Sport 1

4.30: NBA, alapszakasz, Golden State Warriors-San Antonio Spurs

17.45: Női kézilabda-vb, Szerbia, 1. elődöntő

20.15: Női kézilabda-vb, Szerbia, 2. elődöntő

    

    Sport 2

4.30: NHL, alapszakasz, Los Angeles Kings-San Jose Sharks

20.00: Darts, PDC-világbajnokság, 2. forduló, 8. nap

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 17. forduló, Elche-Málaga

    

    Eurosport

11.00: Biatlon, Universiade, Trento, férfi tömegrajt

11.45: Alpesi sí, világkupa, Val Gardena, férfi szuperóriás-műlesiklás

13.30: Síugrás, világkupa, Engelberg

15.45: Sífutás, Universiade, Trento, női 15 km, klasszikus, tömegrajt

16.45: Alpesi sí, Universiade, Trento, női szlalom, 1. futam

18.00: Síugrás, Universiade, Trento

20.00: Alpesi sí, Universiade, Trento, női szlalom, 2. futam

21.00: Boksz

 

    Eurosport 2

10.30: Alpesi sí, világkupa, Val d'Isere, női lesiklás, edzés

12.30: Biatlon, Universiade, Trento, női tömegrajtos verseny

14.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, téli Universiade, Trento, Olaszország

16.30: Jégkorong, Universiade, Trento, férfi elődöntők

19.00: Labdarúgás, Bundesliga 2, FC St. Pauli - Karlsruher SC

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt - FC Augsburg

22.30: Jégkorong, Universiade, Trento, férfi elődöntők

23.00: Csocsó, világkupa, Franciaország

 

    Digisport 1

18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Lietuvos Rytas-Crvena Zvezda

20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Laboral Kutxa-Lokomotiv Kuban Krasznodar

     

    Sport Klub

20.15: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Valenciennes

 

Forrás: MTI