Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2016-01-21
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 21., csütörtök:

    M4 Sport

15.40: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, női elődöntő

17.10: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, női elődöntő

18.40: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfiak, 5-8. helyért

20.10: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfi elődöntő

 

    Sport 1

18.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Krakkó, középdöntő

20.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Krakkó, középdöntő

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, SZKA-Admiral

 

    Sport M

15.15: Lósport, futam

17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.30: Tenisz, Australian Open

14.30: Sílövészet, világkupa, Olaszország, női sprint

 

    Eurosport 2

9.00: Tenisz, Australian Open

 

    Digisport 1

19.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Valencia-Las Palmas

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Lokomotiv Kuban Krasznodar-Panathinaikosz

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Laboral Kutxa-CSZKA Moszkva

 

    Digisport 3

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Cedevita Zagreb-Anadolu Efes

20.55: Labdarúgás, Király Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Sevilla-Mirandes

 

Január 22., péntek:

    M4 Sport

18.30: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, női bronzmérkőzés

20.00: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, női döntő

    

    Sport 1

2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Cleveland Cavaliers-Los Angeles Clippers

 

    Sport 2

12.00: Lóverseny, futam

18.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Wroclaw, középdöntő

 

    Sport M

15.15: Lósport, futam

17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 1.00: Tenisz, Australian Open

14.30: Sílövészet, világkupa, Olaszország, férfi sprint

16.30: Alpesi sí, világkupa, férfi kombináció, műlesiklás, Kitzbühel

17.45: Síugrás, világkupa, Zakopane

 

    Eurosport 2

 9.00: Tenisz, Australian Open

11.30: Alpesi sí, világkupa, férfi kombináció, szuper-óriásműlesiklás, Kitzbühel

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburg-Bayern München

 

    Digisport 1

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Ajaccio

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Brose Baskets

20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Crvena zvezda-Unicaja Málaga

 

    Digisport 3

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darussafaka Dogus Istanbul-Fenerbahce

20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Aberdeen-Dundee

 

Forrás: MTI