Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2013-10-24
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Október 24., csütörtök:

    Sport 1

13.00: Tenisz, ATP-torna, Valencia

 

    Sport 2

14.00: Tenisz, ATP-torna, Bázel

 

    Story 4

20.55: Labdarúgás, Európa Liga, Dinamo Zagreb-PSV Eindhoven

 

    Eurosport

15.00 és 17.00: Labdarúgás, U17-es vb, Egyesült Arab Emírségek

20.00: Súlyemelés, világbajnokság, Wroclav

    

    Eurosport 2

15.00 és 19.00: Labdarúgás, U17-es vb, Egyesült Arab Emírségek

17.00: Súlyemelés, világbajnokság, Wroclav

 

    Digisport 1

18.40: Labdarúgás, Európa Liga, Genk-Rapid Wien

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Valencia-St. Gallen 

 

    Digisport 2

16.00: Tenisz, WTA-világbajnokság, Isztambul

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Liberec-Sevilla

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Eintracht Frankfurt-Maccabi Tel-Aviv

 

Október 25., péntek:

    Duna

15.30: Labdarúgó NB II, Vasas FC-FGSZ Siófok

 

    Sport 1

10.00: Ökölvívás, világbajnokság, Almati, elődöntők

13.00: Tenisz, ATP-torna, Valencia

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Újpest FC

 

    Sport 2

14.00: Ökölvívás, világbajnokság, Almati, elődöntők

17.00: Tenisz, ATP-torna, Bázel

 

    Sportklub

16.45: Női kézilabda, Provident Kupa, Magyarország-Norvégia

18.45: Jégkorong, osztrák liga, Sapa Fehérvár AV19-Znojmo

 

    Eurosport

14.45 és 17.45: Labdarúgás, U17-es vb, Egyesült Arab Emírségek

20.00: Súlyemelés, világbajnokság, Wroclav

 

    Eurosport 2

9.30 és 12.00: Gyeplabda, Európai Liga

14.45: Labdarúgás, U17-es vb, Egyesült Arab Emírségek

17.00: Súlyemelés, világbajnokság, Wroclav

19.00: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Arminia Bielefeld-1. FC Köln

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-1. FC Nürnberg

22.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Kanada

 

    Digisport 1

2.00/2.50/3.50: Gyorsaságimotoros-vb, Japán Nagydíj, Moto3/MotoGP/Moto2, 1. szabadedzés

16.00: Tenisz, WTA-vb, Isztambul

 

    Digisport 2

6.05/7.00/8.00: Gyorsaságimotoros-vb, Japán Nagydíj, Moto3/MotoGP/Moto2, 2. szabadedzés

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Budivelnyik Kijev

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Laboral Kutxa Vitória

 

Forrás: MTI