Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2016-01-14
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 14., csütörtök:

    M4 Sport

12.25: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, nők, Magyarország-Törökország

15.30: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, nők, Oroszország-Görögország

 

    Sport 1

21.00: Kosárlabda, NBA, Orlando Magic-Toronto Raptors

 

    Sport 2

9.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney, negyeddöntő

12.00: Lóverseny, futam

 

    Sport M

15.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

12.45: Síugrás, sírepülő világbajnokság, Ausztria

14.00: Sílövészet, Világkupa, Németország, női egyéni

16.00 és 20.05: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Digisport 1

10.00: Tenisz, WTA-torna, Sydney, elődöntő

20.25: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Atlético Madrid-Rayo Vallecano 

 

    Digisport 2

18.15: Kosárlabda, női Európa Kupa, nyolcaddöntő, Aluinvent-DVTK - Lulea

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Cedevita Zagreb 

 

    Digisport 3

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Barcelona

20.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Crvena Zvezda

 

Január 15., péntek:

    M4 Sport

 9.25: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfiak, Magyarország-Törökország

16.25: Kosárlabda, férfi NB I, Kaposvár-Atomerőmű

18.40: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfiak, Németország-Románia

20.10: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfiak, Oroszország-Görögország

 

    Sport 1

 2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, San Antonio Spurs-Cleveland Cavaliers

 

    Sport 2

 3.00, 5.00 és 6.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney

12.00: Lóverseny, futam

18.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Lengyelország, Franciaország-Macedónia

20.30: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Lengyelország, Lengyelország-Szerbia

 

    Sport M

15.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

10.15: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi kombináció (lesiklás)

12.45: Síugrás, sírepülő-vb, Tauplitz

15.00: Sílövészet, Németország, férfi váltó

18.30: Alpesi sí, világkupa, Flachau, női műlesiklás, 2. futam

20.05: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

13.45: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi kombináció (műlesiklás)

15.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Digisport 1

 9.30: Tenisz, WTA-torna, Sydney

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Angers

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Laboral Kutxa

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpiakosz-Brose Baskets

 

    Digisport 3

20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee United-Celtic

 

Forrás: MTI