Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2016-11-24
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

November 24., csütörtök:

    M4 Sport

17.15: Röplabda, férfi Challenge Kupa, selejtező, visszavágó, Fino Kaposvár-Pokka AEK Karaba

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

18.30: Amerikaifutball, NFL, Detroit Lions-Minnesota Vikings

22.30: Amerikaifutball, NFL, Dallas Cowboys-Washington Redskins

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.15: Labdarúgás, női U20-as világbajnokság, Japán-Brazília

17.45: Síugrás, világkupa, selejtező, Ruka, Finnország

20.30: Curling, Európa-bajnokság, Glasgow, férfi elődöntők

 

    Digisport 1

16.45: Labdarúgás, Európa Liga, Zenit - Makkabi Tel-Aviv

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Hapoel Beer Sheva-Internazionale

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, AS Roma-Viktoria Plzen

 

    Digisport 2

16.55: Labdarúgás, Európa Liga, Fenerbahce-Zorja Luhanszk

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, FC Zürich-Villarreal

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Athletic Bilbao-Sassuolo

 

    Digisport 3

16.55: Labdarúgás, Európa Liga, Gabala-Anderlecht

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Sparta Praha-Southampton

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Saint-Étienne - FSV Mainz 05

 

    RTL II

20.50: Labdarúgás, Európa Liga, Manchester United FC-Feyenoord

 

November 25., péntek:

    M4 Sport

 9.45: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 1. szabadedzés

12.00: Túraautó-világbajnokság (WTCC), Katari Nagydíj, időmérő edzés

14.00: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 2. szabadedzés

19.00: Túraautó-világbajnokság (WTCC), Katari Nagydíj, 1. futam

20.15: Túraautó-világbajnokság (WTCC), Katari Nagydíj, 2. futam

 

    Sport 1

15.00: Jégkorong, KHL, Szalavat Julajev-Dinamo Moszkva

 

    Sport 2

 2.30: Amerikaifutball, NFL, Indianapolis Colts-Pittsburgh Steelers

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Real Betis

 

    Sport M

14.00, 15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.15: Labdarúgás, női U20-as világbajnokság, Németország-Franciaország

16.45: Síugrás, világkupa, Ruka, Finnország

19.15: Túraautó-világbajnokság (WTCC), Katari Nagydíj, 1. futam

20.15: Túraautó-világbajnokság (WTCC), Katari Nagydíj, 2. futam

 

    Eurosport 2

 6.45: Labdarúgás, női U20-as világbajnokság, Egyesült Államok-Mexikó

11.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Japán, férfi rövidprogram

12.30: Túraautó-világbajnokság (WTCC), Katari Nagydíj, időmérő edzés

15.30: Curling, Európa-bajnokság, Glasgow, női elődöntő

20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-RB Leipzig

 

    Digisport 1

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Baskonia Vitoria Gasteiz

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Toulouse

 

    Digisport 2

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Mechelen

 

    Digisport 3

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Barcelona

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Darussafaka Dogus Istanbul

 

    Spíler TV

 1.00: Jégkorong, NHL, Ottawa Senators-Boston Bruins

19.00: Jégkorong, NHL, Philadelphia Flyers-New York Rangers

22.00: Jégkorong, NHL, Minnesota Wild-Pittsburgh Penguins

 

Forrás: MTI