Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2014-04-24
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Április 24., csütörtök:

    Story 4

20.55: Labdarúgás, Európa Liga, elődöntő, első mérkőzés, Benfica-Juventus

 

    Sport 1

8.45: Jégkorong, Divízió I-es vb, Gojang, 4. forduló, Magyarország-Ausztria

  

    Sport 2

14.30: Tenisz, ATP-torna, Barcelona, nyolcaddöntő

 

    Sportklub

18.15: Kézilabda, Férfi NB I, elődöntő, Pick Szeged-Csurgó

 

    Eurosport

14.00 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 6. nap

18.00: Futsal, UEFA Kupa döntő, Tbiliszi, elődöntő

  

    Eurosport 2

15.30: Futsal, UEFA Kupa, Tbiliszi, elődöntő

20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 6. nap

 

    Digisport 1

12.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

20.40: Labdarúgás, Európa Liga, elődöntő, első mérkőzés, Sevilla-Valencia

 

    Digisport 2

16.15: Cselgáncs, Európa-bajnokság, Montpellier

19.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

 

    Sport M

13.30: Lóverseny, futam

 

Április 25., péntek:

    Duna

15.30: Labdarúgás, NB II, Nyíregyháza Spartacus FC-Gyirmót FC

 

    Sport 1

2.00: Kosárlabda, NBA, Memphis Grizzlies-Oklahoma City Thunder

11.00: Tenisz, ATP250-es torna, Bukarest, negyeddöntő

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 26. forduló, Ferencváros-Kaposvár

 

    Sport 2

12.30: Tenisz, ATP500-as torna, Barcelona, negyeddöntő

17.45: Kosárlabda, Eurochallenge, Final Four, elődöntő, Szolnoki Olaj-Triumf Ljuberci

20.30: Kosárlabda, Eurochallenge, Final Four, elődöntő, Reggio Emilia-Gaziantep

 

    Sport M

20.15: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

16.50: Kézilabda, női Magyar Kupa négyes döntő, elődöntő, Veszprém-FTC

18.45: Kézilabda, női Magyar Kupa négyes döntő, elődöntő, Siófok-Győr

 

    Eurosport

11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 7. nap

 

    Eurosport 2

11.00, 15.30 és 22.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 7. nap

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover 96-VfB Stuttgart

 

    Digisport 1

2.10: Labdarúgás, Libertadores Kupa, Arsenal-Union Espanola

13.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart, negyeddöntők

17.30: Vízilabda, férfi ob I, elődöntő, ZF-Eger - DIAPOLO Szeged

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-AC Milan

 

    Digisport 2

3.00: Ökölvívás, ESPN Friday Night Fight

16.15: Cselgáncs, Európa-bajnokság, Montpellier

18.15: Kosárlabda, női NB I, döntő, 2. mérkőzés, PINKK Pécsi424 - PEAC-Pécs

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Olympique Marseille

22.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás

 

Forrás: MTI