Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2016-05-05
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Május 5., csütörtök:

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

20.00: Darts, Premier League, 14. állomás, Manchester

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

15.30: Kerékpár, Dunkerque-i négynapos verseny, 2. szakasz

17.45: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Azerbajdzsán, Azerbajdzsán-Portugália

 

    Eurosport 2

14.45: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Azerbajdzsán, Ukrajna-Németország 

 

    Digisport 1

12.00: Tenisz, ATP-torna, Madrid

20.45: Labdarúgás, Európa Liga, elődöntő, visszavágó, Sevilla-Sahtar Donyeck

 

    Digisport 2

12.00: Tenisz, ATP-torna, Madrid

22.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid

 

    RTL II

20.50: Labdarúgás, Európa Liga, elődöntő, visszavágó, FC Liverpool-Villarreal

 

Május 6., péntek:

    M4 Sport

18.00: Kosárlabda, férfi NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzés, Kaposvári KK - TLI-Alba Fehérvár

20.02: Futsal, NB I, Berettyóújfalu - Swietelsky Haladás VSE  

 

    Sport 1

 2.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, főcsoport-elődöntő, Kelet, 2. mérkőzés, Toronto Raptors-Miami Heat

17.30: Kézilabda, EHF Kupa, nők, döntő, visszavágó, Dunaújváros-Metzingen

 

    Sport 2

15.15: Jégkorong-vb, Oroszország, csoportmérkőzés, Egyesült Államok-Kanada

19.15: Jégkorong-vb, Oroszország, csoportmérkőzés, Csehország-Oroszország

 

    Sport M

13.00, 17.15, 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

14.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 1. szakasz

23.30: Lóverseny, Kentucky Oaks

 

    Eurosport 2

13.15: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Azerbajdzsán, Hollandia-Spanyolország

15.15: Kerékpár, Dunkerque-i négynapos verseny, 3. szakasz

17.00: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Azerbajdzsán, Franciaország-Dánia

 

    Digisport 1

8.55, 9.50, 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzés

12.00 és 22.00: Tenisz, ATP-torna, Madrid

20.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid

 

    Digisport 2

14.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid

18.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Doha

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Genk-Waregem

 

    Digisport 3

13.05, 14.00, 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzés

20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Inverness-Dundee United

 

Forrás: MTI