Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2013-12-12
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

December 12., csütörtök:

    Duna

16.25: Úszás, rövidpályás Eb, Herning

 

    Sport 1

19.00: Női kézilabda-vb, Szerbia, Magyarország-Románia

 

    Sport 2

14.45: Női kézilabda-vb, Szerbia, Ausztrália-Csehország

17.00: Női kézilabda-vb, Szerbia, Németország-Tunézia

 

    Eurosport

14.00: Sílövészet, Világkupa, Annecy, női váltó

16.30: Úszás, rövidpályás Eb, Herning

 

    Eurosport 2

10.30: Universiade, hódeszka, Trentino

13.45: Universiade, sífutás, Trentino, nők

15.15: Universiade, sífutás, Trentino, férfiak

16.30: Universiade, jégkorong, Trentino, Oroszország - Nagy-Britannia

20.30: Universiade, jégkorong, Trentino, Szlovákia-Csehország

 

    Digisport 1

18.40: Labdarúgás, Európa Liga, Fiorentina-Dnyipro

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Lazio-Trabzonspor

 

    Digisport 2

16.55: Kosárlabda, Férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Barcelona

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, PSV Eindhoven-Csernomorec Odessza

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Dinamo Kijev-Rapid Wien

 

    Story 4

20.55: Labdarúgás, Európa Liga, Freiburg-Sevilla

    

December 13., péntek:

    Duna

16.25: Úszás, rövidpályás Eb, Herning

 

    Sport 1

14.30: Női kézilabda-vb, Szerbia, Tunézia-Ausztrália

16.45: Női kézilabda-vb, Szerbia, Magyarország-Németország

19.15: Női kézilabda-vb, Szerbia, Románia-Csehország

 

    Sport 2

16.30: Jégkorong, KHL, Szpartak Moszkva-AK Barsz

20.00: Darts, vb, 1. nap

 

    SportKlub

18.25: Jégkorong, EBEL, Winter Classic, Fehérvár-Salzburg, Városliget

 

    Eurosport

10.00: Universiade, sílövészet, Trentino

13.45: Síugrás, vk, Titisee

15.00: Sílövészet, Világkupa, Annecy, férfi váltó

16.30: Úszás, rövidpályás Eb, Herning

21.00: Ökölvívás, Bigger's Better

23.15: Szánkó, vk, Egyesült Államok

 

    Eurosport 2

10.00/16.45: Universiade, északi összetett, Trentino

13.15: Universiade, sílövészet, Trentino

18.30: Labdarúgás, német másodosztály, 1. FC Köln-Dynamo Dresden

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Werder Bremen

22.30: Universiade, jégkorong, Trentino, Lettország-Egyesült Államok

 

    Digisport 1

17.15: Vízilabda, férfi ob I, BVSC-FTC

19.25: Vízilabda, férfi ob I, Vasas-Eger

 

    Digisport 2

16.55: Kosárlabda, Férfi Euroliga, Krasznodar-Panathinaikosz

20.25: Kosárlabda, Férfi Euroliga, Milano-Brose Basket

 

Forrás: MTI