Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2016-04-14
A csütörtöki és a pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Április 14., csütörtök:

    M4 Sport

17.00: Úszás, országos bajnokság, Győr

    

    Sport 1

20.00: Darts, Premier League, 11. állomás, Belfast 

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

16.30 és 19.30: Súlyemelés, olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokság, Förde

 

    Digisport 1

10.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo 

20.45: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, visszavágó, Sevilla-Athletic Bilbao 

 

    Digisport 2

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, CSZKA Moszkva-Crvena zvezda

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, visszavágó, Sparta Praha-Villarreal

 

    Digisport 3

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, visszavágó, Sahtar Donyeck-Braga

 

Április 15., péntek:

    M4 Sport

 4.00: Forma-1, Kínai Nagydíj, Sanghaj, 1. szabadedzés

 8.00: Forma-1, Kínai Nagydíj, Sanghaj, 2. szabadedzés

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, az elődöntők sorsolása, Nyon

17.00: Úszás, országos bajnokság, Győr

 

    Sport 1

11.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, az elődöntők sorsolása, Nyon

 

    Sport 2

13.00: Lósport, futam

18.30: Jégkorong, KHL, döntő, 5. mérkőzés, CSZKA Moszkva-Metalurg

21.00: Futsal, spanyol bajnokság, Elche-Levante

 

    Sport M

15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, az elődöntők sorsolása, Nyon

12.30: Labdarúgás, Európa Liga, az elődöntők sorsolása, Nyon

16.30 és 19.30: Súlyemelés, olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokság, Förde

 

    Eurosport 2

17.40: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Pogon Szczecin-Ruch Chorzow

20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover 96-Mönchengladbach

 

    Digisport 1

10.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Lokomotiv Kuban Krasznodar-Barcelona

20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Laboral Kutxa-Panathinaikosz

 

    Digisport 2

12.30: Labdarúgás, Európa Liga, az elődöntők sorsolása, Nyon

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Nice

 

    Digisport 3

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent-Oostende

 

Forrás: MTI