Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2015-04-23
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Április 23., csütörtök:

    Story 4

20.55: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, visszavágó, Zenit-Sevilla

 

    Sport 1

13.35: Lóverseny, futam

16.15: Jégkorong, divízió I-es vb, Krakkó, Magyarország-Ukrajna

 

    Sport 2

13.30, 15.30 és 17.30: Tenisz, ATP-torna, Barcelona

20.00: Darts, Premier League, Cardiff

 

    Eurosport

14.00 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

 

    Eurosport 2

14.00: Kerékpár, horvát körverseny, 2. szakasz

20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

 

    Digisport 1

12.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart     

20.45: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, visszavágó, Fiorentina-Dinamo Kijev 

 

    Digisport 2

18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart    

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, visszavágó, negyeddöntő, Dnyipro-FC Brugges

 

Április 24., péntek:

    Sport 1

3.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, New Orleans Pelicans-Golden State Warriors

11.00 és 13.00: Tenisz, ATP-torna, Bukarest

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Dunaújváros PASE-Újpest FC

 

    Sport 2

11.45: Labdarúgás, a Bajnokok Ligája elődöntőjének sorsolása, Nyon

12.30, 14.30, 16.30, 18.30: Tenisz, ATP-torna, Barcelona, negyeddöntők

 

    Sport M

13.35: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

11.00, 12.30, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

12.00: Labdarúgás, a Bajnokok Ligája elődöntőjének sorsolása, Nyon

 

    Eurosport 2

11.00 és 16.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

14.00: Kerékpár, horvát körverseny, 3. szakasz

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, FSV Mainz 05-Schalke 04

22.30: Futsal, UEFA Kupa, elődöntő, Lisszabon, Dinamo Moszkva-Kairat Almati

 

    Digisport 1

9.00: Műugrás, Világkupa, Kazany

12.00: Labdarúgás, a Bajnokok Ligája elődöntőjének sorsolása, Nyon

13.00: Labdarúgás, az Európa Liga elődöntőjének sorsolása, Nyon

14.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Lorient

 

    Digisport 2

15.30: Műugrás, Világkupa, Kazany

18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart, negyeddöntők

 

Forrás: MTI