Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2014-11-06
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

November 6., csütörtök:

    Sport 2

13.35: Lósport, futam

17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, SZKA-Metallurg Magnyitogorszk

 

    Digisport 1

18.45: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 4. forduló, Dinamo Zagreb-Red Bull Salzburg

20.50: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 4. forduló, Napoli-Young Boys 

 

    Digisport 2

16.30: Kosárlabda, női Európa Kupa, PINKK-Pécsi 424 - UNIQA Euroleasing Sopron

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 4. forduló, St. Étienne-Internazionale

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 4. forduló, Everton-Lille

 

    Story4

20.55: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 4. forduló

 

November 7., péntek:

    Duna

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 14. forduló, Budapest Honvéd-Ferencváros

 

    Sport 1

2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Houston Rockets-San Antonio Spurs

18.45: Jégkorong, Négy Nemzet Tornája, Magyarország-Koreai Köztársaság

 

    Sport 2

2.30: Amerikaifutball, NFL, 10. hét, Cincinnati Bengals-Cleveland Browns

20.45: Labdarúgás, FA Kupa, 1. forduló, Warrington Town-Exeter City

 

    Sport M

13.35: Lósport, futam

 

    Eurosport 2

9.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, jégtánc, rövidprogram

10.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, női rövidprogram

12.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, férfi rövidprogram

14.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, páros rövidprogram

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Hannover 96

 

    Digisport 1

8.55: Motorsport, világbajnokság, Valenciai Nagydíj, Moto3, első szabadedzés

9.50: Motorsport, világbajnokság, Valenciai Nagydíj, MotoGP, első szabadedzés

10.50: Motorsport, világbajnokság, Valenciai Nagydíj, Moto2, első szabadedzés

13.05: Motorsport, világbajnokság, Valenciai Nagydíj, Moto3, második szabadedzés

14.00: Motorsport, világbajnokság, Valenciai Nagydíj, MotoGP, második szabadedzés

15.00: Motorsport, világbajnokság, Valenciai Nagydíj, Moto2, második szabadedzés

20.30: Labdarúgás, Ligue 1, Rennes-Lorient

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Unicaja Málaga

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Valencia-Laboral Kutxa

 

Forrás: MTI