Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2015-03-12
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Március 12., csütörtök:

    Duna World

17.45: Kosárlabda, női Magyar Kupa, nyolcas döntő, PEAC-Pécs - Aluinvent DVTK Miskolc

 

    Story 4

20.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Napoli-Dinamo Moszkva

 

    Sport 1

20.00: Darts, Premier League, 6. állomás, Nottingham

 

    Sport 2

17.30: Labdarúgás, KHL, rájátszás, SZKA-Dinamo Moszkva

 

    Sport M

13.35: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

10.45 és 19.00: Síugrás, világkupa, Trondheim

13.45 és 16.15: Északi összetett, világkupa, Trondheim

14.45: Kerékpár, Tirrén-Adria körverseny, 2. szakasz

17.00: Sílövészet, világbajnokság, Kontiolahti, férfi egyéni

 

    Eurosport 2

14.00: Kerékpár, Párizs-Nizza, 4. szakasz

19.00: Szabadstílusú sí, világkupa, Franciaország

 

    Digisport 1

18.40: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, VfL Wolfsburg-Internazionale

20.50: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Fiorentina-AS Roma 

23.55: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

 

    Digisport 2

17.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Zenit-Torino    

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Villarreal-Sevilla

23.05: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

 

Március 13., péntek:

    Duna World

15.15 és 17.45: Kosárlabda, női Magyar Kupa, nyolcas döntő, elődöntő

 

    Duna

18.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK - PMFC-Matias

 

    Sport 1

2:30: Kosárlabda, NBA, San Antonio Spurs-Cleveland Cavaliers

20:30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Deportivo La Coruna

23.55: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Dallas Stars

 

    Sport M

13.35: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

14.30: Kerékpár, Tirrén-Adria körverseny, 3. szakasz

17.00: Sílövészet, világbajnokság, női váltó

18.30: Alpesi sí, vk, Are, női óriásműlesiklás, 2. futam

21.00: Ökölvivás, brit bajnokság, Borg-C. Ware

 

    Eurosport 2

14.00: Kerékpár, Párizs-Nizza, 5. szakasz

17.00: Síugrás, női vb, Oslo

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-VfB Stuttgart

 

    Digisport 1

11.00: Műugrás, vk, Peking

18.40: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Rhein-Neckar Löwen - MOL-Pick Szeged

20.30: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Bastia

22.30: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

 

    Digisport 2

11.00: Műugrás, vk, Peking

19.00 és 23.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, top16, Olympiakosz-Fenerbahce

 

Forrás: MTI