Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2016-02-18
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 18., csütörtök:

    M4 Sport

16.57: Röplabda, férfi NB I, Fino Kaposvár-Vegyész RC Kazincbarcika

19.27: Jégkorong, MOL Liga, az elődöntőbe jutásért, 1. mérkőzés: Ferencváros-Fehérvár AV19

 

    RTL II

18.45: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Borussia Dortmund-FC Porto

 

    Sport 1

20.00: Darts, Premier League, 3. állomás, Dublin

 

    Sport 2

12.00: Lóverseny, futam

17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, CSZKA Moszkva-Dinamo Moszkva

20.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

11.30 és 20.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff 

15.30: Kerékpározás, Andalúziai körverseny, 2. szakasz

 

    Eurosport 2

12.30: Alpesi sí, világkupa, férfi lesiklás, Chamonix

15.30: Sznúker, Welsh Open, Cardiff 

 

    Digisport 1

11.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

18.40: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Midtjylland-Manchester United

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Augsburg-FC Liverpool

 

    Digisport 2

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Fiorentina-Tottenham Hotspur

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Galatasaray-Lazio

 

    Digisport 3

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Villarreal-Napoli

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Sporting-Bayer Leverkusen

 

Február 19., péntek:

    M4 Sport

15.30: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, negyeddöntő, Atomerőmű SE-Egis Körmend

    

    Sport 1

 2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Cleveland Cavaliers-Chicago Bulls

16.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Baia Mare-Thüringer HC

18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Győri Audi ETO KC-Savehof

 

    Sport 2

 0.00 és 17.30: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

12.00: Lóverseny, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

10.15: Alpesi sí, világkupa, Chamonix, férfi kombináció, lesiklás

11.45: Alpesi sí, világkupa, La Thuile, női lesiklás

13.45: Alpesi sí, világkupa, Chamonix, férfi kombináció, műlesiklás

15.00: Északi összetett, világkupa, Lahti

16.45: Síugrás, világkupa, Lahti

20.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff 

 

    Eurosport 2

12.45: Északi összetett, világkupa, Lahti

13.45: Sznúker, Welsh Open, Cardiff 

15.30: Kerékpározás, Andalúziai körverseny, 3. szakasz

17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Jagiellonia Bialystok-Slask Wroclaw

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Hamburger SV

 

    Digisport 1

 0.00: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach

14.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Juventus

 

    Digisport 2

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Nice

 

    Digisport 3

18.30: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach

 

Forrás: MTI