Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2015-03-05
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Március 5., csütörtök:

    Sport 1

20.00: Darts, Premier League, 5. állomás, Exeter

 

    Sport 2

17.30: Jégkorong, KHL, rájátszás

    

    Sport M

13.35: Lósport, futam

 

    Eurosport

17.00: Sílövészet, világbajnokság, Kontiolahti, vegyesváltó

 

    Eurosport 2

16.30: Atlétika, fedettpályás Európa-bajnokság, Prága

 

    Digisport 1

20.40: Labdarúgás, Olasz Kupa, elődöntő, első mérkőzés, Juventus-Fiorentina 

    

    Digisport 2

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, top16, Fenerbahce-Nyizsnyij Novgorod

21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, top16, Crvena zvezda-Maccabi Electra

 

Március 6., péntek:

    Duna

15.20: Labdarúgás, Merkantil Bank NB II, 18. forduló, Sopron-Békéscsaba

 

    Sport 1

2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Chicago Bulls-Oklahoma City Thunder

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 19. forduló, Paksi FC-Puskás Akadémia

 

    Sport M

13.35: Lósport, futam

 

    Sport Klub

14.00 és 18.45: Jégkorong, osztrák liga, rájátszás, negyeddöntő

 

    Eurosport

10.30: Alpesi sí, világkupa, Garmisch-Partenkirchen, női lesiklás, edzés

12.00: Alpesi sí, világkupa, Kvitfjell, férfi lesiklás, edzés

13.00: Északi összetett, világkupa, Lahti, síugrás

14.00: Labdarúgás, Algarve Kupa, Németország-Kína

16.00: Labdarúgás, Algarve Kupa, Franciaország-Dánia

18.00: Síugrás, világkupa, Lahti, selejtező

21.30: Ökölvívás, Beljo-Kurzweil

 

    Eurosport 2

9.45 és 16.00: Atlétika, fedettpályás Európa-bajnokság, Prága

15.00: Északi összetett, világkupa, Lahti, sífutás

20.15: Labdarúgás, Bundesliga, 24. forduló, VfB Stuttgart-Hertha BSC

 

    Digisport 1

17.55: Kézilabda, barátságos férfi mérkőzés, HC Tineksz Prolet - MKB-MVM Veszprém

20.25: Labdarúgás, Ligue 1, 28. forduló, Toulouse-Olympique Marseille

22.50: Ökölvívás, profi gála

 

    Digisport 2

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, top16, Unicaja Málaga-Anadolu Efes

 

Forrás: MTI