Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2016-05-12
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Május 12., csütörtök:

    M4 Sport

 9.00 és 17.00: Kajak-kenu, olimpiai válogató, Szeged

11.20: Műugrás, Európa-bajnokság, London

20.30: Kézilabda, női NB I, elődöntő, 2. mérkőzés: Érd-Győri Audi ETO KC

 

    Sport 1

20.00: Darts, Premier League, 15. állomás, Rotterdam

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

15.00: Jégkorong, világbajnokság, Szentpétervár, Egyesült Államok-Franciaország

19.15: Jégkorong, világbajnokság, Szentpétervár, Kanada-Németország

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

13.00: Kerékpározás, Giro d'Italia, 6. szakasz

20.30: Műugrás, Európa-bajnokság, London

 

    Eurosport 2

11.45: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Azerbajdzsán, Spanyolország-Olaszország

16.45: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Azerbajdzsán, Svédország-Franciaország

 

    Digisport 1

12.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

21.30: Tenisz, WTA-torna, Róma

 

    Digisport 2

11.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Aberdeen-Hearts

 

Május 13., péntek:

    M4 Sport

 9.00 és 17.00: Kajak-kenu, olimpiai válogató, Szeged

13.55: Forma-1, Spanyol Nagydíj, Barcelona, 2. szabadedzés

15.40 és 21.45: Műugrás, Európa-bajnokság, London

19.00: Kosárlabda, férfi NB I, negyeddöntő, 4. mérkőzés, Zalakerámia ZTE KK-Egis Körmend

 

    Sport 1

 2.30: Kosárlabda, NBA, főcsoport-elődöntő, 6. mérkőzés, Oklahoma City Thunder-San Antonio Spurs

14.45: Jégkorong, világbajnokság, Szentpétervár, Egyesült Államok-Magyarország

 

    Sport 2

13.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Almati

19.15: Jégkorong, világbajnokság, Szentpétervár, Németország-Fehéroroszország

 

    Sport M

13.00, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

14.45: Kerékpározás, Giro d'Italia, 7. szakasz

17.45: Labdarúgás, U17-es női Európa-bajnokság, Fehéroroszország

20.30: Műugrás, Európa-bajnokság, London

 

    Eurosport 2

12.45: Labdarúgás, U17-es női Európa-bajnokság, Fehéroroszország

 

    Digisport 1

12.00: Tenisz, WTA-torna, Róma, negyeddöntő

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Final Four, elődöntő, CSZKA Moszkva-Lokomotiv Kubany Krasznodar

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Final Four, elődöntő, Fenerbahce-Laboral Kutxa

 

    Digisport 2

12.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Róma, negyeddöntő

19.30: Tenisz, WTA-torna, Róma, negyeddöntő

 

    Digisport 3

16.00: Tenisz, WTA-torna, Róma, negyeddöntő

20.55: Rögbi, Challenge Kupa, döntő, Harlequins-Montpellier

 

Forrás: MTI