Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2017-02-23
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 23., csütörtök:

    M4 Sport

17.00: Tenisz, WTA-torna, Budapest

 

    Sport 1

20.00: Darts, Premier League, 4. állomás, Brighton

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

15.00: Jégkorong, KHL, SZKA-Vityaz

23.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

12.00: Kerékpár, Abu-dzabi körverseny, 1. szakasz

16.30: Sífutás, vb, Lahti

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

16.40: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, visszavágó, Osmanlispor-Olympiakosz

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, visszavágó, Ajax-Legia Warszawa

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, visszavágó, Fiorentina-Mönchengladbach

 

    Digisport 2

16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, visszavágó, AS Roma-Villarreal

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, visszavágó, Sahtar Donyeck-Celta Vigo

 

    Digisport 3

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, visszavágó, APOEL-Athletic Bilbao

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, visszavágó, Genk-Astra

23.15: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

 

    RTL II

20.50: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, visszavágó, Tottenham Hotspur-Gent

 

Február 24., péntek:

    M4 Sport

12.00: Vízilabda, világbajnokság, sorsolás

13.30 és 17.00: Tenisz, WTA-torna, Budapest

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

19.00, 21.00 és 23.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.15 és 12.30: Északisí-vb, északi összetett, Lahti 

10.30 és 14.30: Alpesi sí, vk, női kombináció, Crans Montana

11.15: Alpesi sí, vk, férfi lesiklás, Kvitfjell

13.00: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntő sorsolása

13.15 és 16.15: Északisí-vb, síugrás, Lahti

 

    Eurosport 2

12.15: Kerékpár, Abu-dzabi körverseny, 2. szakasz

20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg-Werder Bremen

 

    Digisport 1

 0.00: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach

13.00: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntő sorsolása

18.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Dijon

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Montpellier

 

    Digisport 2

14.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Baskonia Vitoria Gasteiz

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Waregem

 

    Digisport 3

18.30: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach

 

    Spíler TV

 1.35: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Tampa Bay Lightning-Calgary Flames

 

Forrás: MTI