Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2015-12-10
A csütörtöki és a pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

December 10., csütörtök:

    M4 Sport

15.57: Futsal, világbajnoki selejtező, Ukrajna-Anglia, Győr

18.12: Futsal, világbajnoki selejtező, Magyarország-Belgium, Győr

19.57: Röplabda, férfi NB I, Szolnoki Főiskola RKSI-Vegyész RC Kazincbarcika

 

    Sport 2

13.43: Lóverseny, futam

16.00: Kézilabda, női világbajnokság, Argentína-Brazília

18.15: Kézilabda, női világbajnokság, Franciaország-Kongói DK

20.30: Kézilabda, női világbajnokság, Románia-Norvégia

 

    Eurosport 2

19.45, 20.30 és 21.30: Műkorcsolya, Grand Prix-döntő

 

    Digisport 1

11.30: Tenisz, International Premier Tennis League, Japan Warriors-UAE Royals

15.00: Tenisz, International Premier Tennis League, Philippine Mavericks-Indian Aces

18.40: Labdarúgás, Európa Liga, Sion-FC Liverpool

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Fiorentina-Belenenses

 

    Digisport 2

16.45: Kosárlabda, női Európa Kupa, PINKK Pécsi 424-Reyer Venezia

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Napoli-Legia Warszawa

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Lech Poznan-FC Basel

 

    Digisport 3

19.00: Labdarúgás, Európa Liga, Slovan Liberec-Olympique Marseille

21.05: Labdarúgás, Európa Liga, Tottenham Hotspur-Monaco

 

    RTL 2

21.05: Labdarúgás, Európa Liga, Sporting CP-Besiktas

 

December 11., péntek:

    M4 Sport

16.57: Kosárlabda, férfi NB I, TLI-Alba Fehérvár - Falco-Trend Optika KC Szombathely

19.57: Futsal, világbajnoki selejtező, Magyarország-Anglia, Győr

 

    Sport 1

2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Chicago Bulls-Los Angeles Clippers

15.45: Kézilabda, női világbajnokság, Magyarország-Japán

18.15: Kézilabda, női világbajnokság, Brazília-Franciaország

 

    Sport 2

2.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Arizona Cardinals-Minnesota Vikings

20.45: Kézilabda, női világbajnokság, Dánia-Montenegró

 

    Sport M

13.43: Lósport, futam

 

    SportKlub

18.45: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Graz

 

    Eurosport 1

11.15 és 14.45: Biatlon, világkupa, Ausztria

13.00: Szabadstílusú sí, világkupa, Val Thorens, Franciaország

17.00: Sznúker, Európa Torna, Gibraltár

 

    Eurosport 2

9.30: Sznúker, Európa Torna, Gibraltár

17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Wroclaw-Gornik Leczna

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Stuttgart

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Darussafaka Dogus Istanbul

20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Bayern München-Real Madrid

 

    Digisport 3

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Cedevita Zagreb-Emporio Armani Milan

 

Forrás: MTI