Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2017-03-23
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Március 23., csütörtök:

    M4 Sport

15.30: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnoki selejtező, elitkör, Magyarország-Oroszország

18.30: Kosárlabda, férfi NB I, Alba Fehérvár-PVSK

 

    Sport 1

20.00: Darts, Premier League, 8. állomás, Manchester

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.00: Síugrás, világkupa, Planica

16.00: Kerékpár, katalán körverseny, 4. szakasz

17.30: Labdarúgás, U20-as barátságos mérkőzés, Németország-Svájc

20.00: Labdarúgás, női Bajnokok Ligája, VfL Wolfsburg-Olympique Lyon

 

    Eurosport 2

12.00: Curling, női vb, Oroszország-Kína

 

    Digisport 1

16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

 

    Digisport 2

16.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

 

    Digisport 3

18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Fenerbahce

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitoria Gasteiz-Panathinaikosz 

 

Március 24., péntek:

    M4 Sport

 1.55: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, 1. szabadedzés

 6.00: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, 2. szabadedzés

18.00: Kézilabda, női NB I, EUbility Group-Békéscsaba - Budaörs

 

    Sport 1

 1.30: Kosárlabda, NBA, San Antonio Spurs-Mephis Grizzlies

17.45: Labdarúgás, vb-selejtezők, Törökország-Finnország

20.30: Labdarúgás, vb-selejtezők, Spanyolország-Izrael

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

17.45: Labdarúgás, vb-selejtező, Grúzia-Szerbia

20.30: Labdarúgás, vb-selejtező, Olaszország-Albánia

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

14.45: Síugrás, vk, Planica

16.45: Kerékpár, katalán körverseny, 5. szakasz

 

    Eurosport 2

12.30: Curling, női vb, Kína

15.00: Kerékpár, E3 Harelbeke

 

    Digisport 1

16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

 

    Digisport 2

 0.30 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

 

    Digisport 3

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unics Kazany-CSZKA Moszkva

19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olympiakosz-Real Madrid

 

    Spíler TV

 0.05: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Columbus Blue Jackets

 3.30: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-Winnipeg Jets

15.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katari Nagydíj, 2. szabadedzés, MotoGP

16.50, 17.50 és 18.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katari Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, Moto2, MotoGP

 

Forrás: MTI