Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2014-02-27
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 27., csütörtök:

    Story 4

20.55: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 2. mérkőzés, Trabzonspor-Juventus

 

    Sport 1

13.30: Lóverseny

 

    Sport 2

23.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco

12.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj, nyolcaddöntő

 

    Eurosport

11.30 és 20.00: Sznúker, Wales Open, Newport

 

    Eurosport 2

9.00: Alpesi sí, junior vb, Jasna, női óriás-műlesiklás, 1. futam

11.30: Alpesi sí, világkupa, Kvitfjell, férfi lesiklás, edzés

13.00: Alpesi sí, junior vb, Jasna, női óriás-műlesiklás, 2. futam

 

    Digisport 1

18.45: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 2. mérkőzés, Napoli-Swansea

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 2. mérkőzés, Tottenham Hotspur-Dnyipro

 

    Digisport 2

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 2. mérkőzés, Eintracht Frankfurt-FC Porto

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 2. mérkőzés, Genk-Anzsi Mahacskala

 

Február 28., péntek:

    Duna

14.30: Labdarúgás, NB II, Dunaújváros-Nyíregyháza Spartacus FC

 

    Sport 1

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-MVM Paks

 

    Sport 2

14.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj, negyeddöntő

20.15: Lóverseny

 

    Sport Klub

18.55: Jégkorong, osztrák bajnokság, Sapa Fehérvár AV19-Graz

 

    Eurosport

11.30: Alpesi sí, Világkupa, Kvitfjell

13.45 és 16.30: Északi összetett, Világkupa, Lahti

15.15: Síugrás, Világkupa, Lahti

20.00: Sznúker, Wales Open, Newport

 

    Eurosport 2

9.00 és 13.00: Alpesi sí, junior vb, Jasna

14.00: Sznúker, Wales Open, Newport

18.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Fotuna Düsseldorf-Arminia Bielefeld

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha Berlin-Freiburg

 

    Digisport 1

18.45: Vízilabda, férfi Ob I, Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa-Közgép

20.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Evian-Nantes

 

    Digisport 2

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Lokomotiv Kuban Krasznodar

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Olympiakosz

 

Forrás: MTI