Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2016-02-04
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 4., csütörtök:

    M4 Sport

17.57: Röplabda, női Közép-európai Liga, Vasas Óbuda-Calcit Ljubljana

20.55: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Magyarország-Ukrajna

 

    Sport 1

1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Montreal Canadiens-Buffalo Sabres

20.00: Darts, Premier League, 1. állomás, Leeds

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.30: Kerékpár, Tour of Dubai, 2. szakasz

15.00 és 20.30: Sznúker, Német Masters, Berlin

19.00: Biatlon, világkupa, Kanada, férfi sprint

 

    Eurosport 2

10.00: Sznúker, Német Masters, Berlin

15.30: Kerékpár, Valenciai körverseny, 2. szakasz

17.00: Síugrás, világkupa, Oslo

18.30: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Szlovénia-Portugália

21.00: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Magyarország-Ukrajna

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia

17.45: Kosárlabda, női Európa Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Aluinvent DVTK-Nymburk

20.25: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, első mérkőzés, Sevilla-Celta Vigo

 

    Digisport 2

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Cedevita Zagreb-Panathinaikosz

 

    Digisport 3

17.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia

19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Brose Baskets-Barcelona

 

Február 5., péntek:

    M4 Sport

16.57: Vízilabda, ob I, A-Híd OSC Újbuda - Debreceni VSE

19.12: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Innsbruck

 

    Sport 1

 3.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, New Orleans Pelicans-Los Angeles Lakers

18.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Baia Mare - FTC-Rail Cargo Hungaria

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.30: Kerékpár, Tour of Dubai, 3. szakasz

14.00 és 20.30: Sznúker, Német Masters, Berlin

17.15: Síugrás, világkupa, Oslo

19.15: Sílövészet, világkupa, Kanada, női sprint

 

    Eurosport 2

15.30: Kerékpár, Valenciai körverseny, 3. szakasz

18.30: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Kazahsztán-Horvátország

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Werder Bremen

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia

18.10: Vízilabda, női Bajnokok Ligája, UVSE-Centrál - Crvena Zvezda

19.55: Vízilabda, női Bajnokok Ligája, Szpartak Volgograd-Szentes

 

    Digisport 2

18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-CSZKA Moszkva

20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Laboral Kutxa

 

    Digisport 3

17.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Mechelen-Anderlecht

 

Forrás: MTI