Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2015-02-19
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 19., csütörtök:

    Duna World

17.45: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, negyeddöntő, Falco-Trend Optika KC Szombathely - Atomerőmű SE

 

    Story 4

20.55: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, első mérkőzés, FC Liverpool-Besiktas

 

    Sport 1

20.00: Darts, Premier League, 3. állomás, Liverpool

 

    Sport 2

16.00, 18.00, 22.00 és 24.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

 

    Sport M

13.35: Lósport, futam

 

    Eurosport

12.45: Északisí, világbajnokság, Falun, sífutás, férfi és női sprint selejtező

15.00: Északisí, világbajnokság, Falun, sífutás, férfi és női sprint döntő

16.45: Északisí, világbajnokság, Falun, női síugrás, selejtező

20.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

 

    Eurosport 2

8.00: Sílövészet, junior világbajnokság, Minszk

11.30: Sílövészet, junior világbajnokság, Minszk, férfi 15 km

13.30: Kerékpár, Andalúziai körverseny, 2. szakasz

15.30: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

 

    Digisport 1

11.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj, negyeddöntők

18.40: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, AS Roma-Feyenoord

20.50: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, Anderlecht-Dinamo Moszkva

 

    Digisport 2

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, Wolfsburg-Sporting

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, Tottenham Hotspur-Fiorentina

 

Február 20., péntek:

    Duna World

15.15: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, elődöntők

 

    Sport 1

2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Oklahoma City Thunder-Dallas Mavericks

18.45: Pályakerékpár, világbajnokság, Saint-Quentin

 

    Sport 2

0.00 és 18.30: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

 

    Sport M

13.25: Lósport, futam

 

    Eurosport

9.45: Északisí, világbajnokság, Falun, északi összetett, síugrás

14.00: Kerékpár, Andalúziai körverseny, 3. szakasz

15.45: Északisí, világbajnokság, Falun, északi összetett, sífutás

16.45: Északisí, világbajnokság, Falun, síugrás, nők

18.45: Északisí, világbajnokság, Falun, síugrás, férfiak, selejtező

20.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff, negyeddöntő

 

    Eurosport 2

8.00: Sílövészet, junior világbajnokság, Minszk

11.15: Alpesi sí, világkupa, Saalbach, férfi lesiklás, edzés

13.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff, negyeddöntő

20.15: Labdarúgás, Bundesliga, 22. forduló, VfB Stuttgart-Borussia Dortmund

 

    Digisport 1

14.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj, elődöntők

20.40: Labdarúgás, Serie A, 24. forduló, Juventus-Atalanta

 

    Digisport 2

20.25: Labdarúgás, Ligue 1, 26. forduló, Nice-AS Monaco

 

Forrás: MTI