Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2013-10-31
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Október 31., csütörtök:

    Sport 1

1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Pittsburgh Penguins-Boston Bruins

10.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Csingtao

16.45: Labdarúgás, női vb-selejtező, Bozsik Stadion, Magyarország-Bulgária

 

    Sport 2

16.00: Tenisz, WTA Bajnokok Tornája, Szófia

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 11. forduló, Granada-Atlético Madrid

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 11. forduló, Athletic Bilbao-Elche

 

    SportKlub

20.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, 10. forduló, AS Roma-Chievo

 

    Eurosport

8.30 és 12.00: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína, negyeddöntő

 

    Eurosport 2

7.30 és 12.00: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína, negyeddöntő

 

    Digisport 1

10.30: Tenisz, ATP Masters, Párizs, nyolcaddöntő

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Budivelnyik Kijev-Partizan Beograd

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-CSZKA Moszkva

    

November 1., péntek:

    Duna:

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Pápa-Kecskemét

 

    Sport 1

10.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Csingtao

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 12. forduló, Barcelona-Espanyol

 

    Sport 2

16.00: Tenisz, WTA Bajnokok Tornája, Szófia

0.00: NHL, alapszakasz, Philadelphia Flyers-Washington Capitals

 

    SportKlub

18.00: Kosárlabda, Férfi NB I, Falco-Alba Fehérvár

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Lorient

 

    Eurosport

8.30 és 12.00: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína, negyeddöntő

15.00 és 16.45: Labdarúgás, FIFA U-17 Világkupa, Egyesült Arab Emirátusok, negyeddöntő

21.00: Boksz

    

    Eurosport 2

7.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína, negyeddöntő

9.00, 10.30 és 12.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa

14.00: Labdarúgás, U17-es vb, Egyesült Arab Emírségek, negyeddöntő

18.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, VfR Aalen-Fortuna Düsseldorf

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Dortmund-VfB Stuttgart

  

    Digisport 1

14.00 és 19.30: Tenisz, ATP Masters, Párizs, negyeddöntő

 

    Digisport 2

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Lokomotiv Kuban Krasznodar-Maccabi Electra

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Crvena zvezda-Panathinaikosz

 
Forrás: MTI