Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2015-10-29
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Október 29., csütörtök:

    M4 Sport

18.00: Röplabda, női CEV Kupa, Békéscsaba-Olimpiakosz Pireusz

19.45: Torna, világbajnokság, Glasgow

 

    Sport 1

14.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Adu-Dzabi

 

    Sport 2

13.43: Lósport, futam

14.15, 16.00 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Bázel, nyolcaddöntők

17.45: Kosárlabda, női Európa Kupa, CMB Cargo-Uni Győr - Sportiva Azores

 

    Eurosport

12.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína

20.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Chile, Horvátország-Németország

 

    Eurosport 2

20.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Chile, Mali-Koreai NDK

23.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Chile, Franciaország-Costa Rica

 

    Digisport 1

9.00: Úszás, világkupa, Tokió

12.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Brose Baskets

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Empoli

 

    Digisport 2

8.00: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr

18.40: Kézilabda, SEHA Liga, Vojvodina-MVM Veszprém

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Limoges-Laboral Kutxa

 

    Digisport 3

17.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Karsiyaka Izmir-Zalgiris Kaunas

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Kortrijk-Anderlecht

 

Október 30. péntek:

    M4 Sport

16.45: Forma-1, Mexikói Nagydíj, 1. szabadedzés

17.57: Kosárlabda, férfi bajnokság, JP-TOP COP Jászberény-TLI-Alba Fehérvár

20.55: Forma-1, Mexikói Nagydíj, 2. szabadedzés

 

    Sport 1

1.00: Kosárlabda, NBA, New York Knicks-Atlanta Hawks

14.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Adu-Dzabi

 

    Sport 2

1.15: Amerikaifutball, NFL, New England Patriots-Miami Dolphins

13.43: Lósport, futam

14.15, 16.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, Bázel, negyeddöntők

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo La Coruna-Atlético Madrid

 

    Eurosport

0.00: Labdarúgás, MLS, Montreal Impact-Toronto FC

3.00: Labdarúgás, MLS, Portland Timbers-Sporting Kansas City

7.00 és 12.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína

22.00: Ökölvívás, cirkálósúlyú mérkőzés, C. Kennedy-B. Mwakalebela, Newport

 

    Eurosport 2

17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Pogon Szczecin-Gornik Zabrze

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Bayern München

 

    Digisport 1

18.55: Kézilabda, SEHA Liga, Szpartak Vojput-MVM Veszprém

20.55: Rögbi, világbajnokság, a 3. helyért, Dél-Afrika - Argentína

 

    Digisport 2

7.00: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr 

20.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes - Paris Saint-Germain

 

    Digisport 3

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Real Madrid

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Emporio Armani Milano-Olimpiakosz

 

Forrás: MTI