Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2015-01-22
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 22., csütörtök:

    Duna World

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Egis Körmend-Zalakerámia ZTE KK

    

    Sport 2

16.45: Kézilabda, férfi vb, Katar, Svédország-Egyiptom

19.00: Kézilabda, férfi vb, Katar, Oroszország-Dánia

 

    Sport M

13.35: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

3.00 és 10.30: Tenisz, Australian Open

14.30: Sílövészet, világkupa, Antholz, férfi sprint

16.45: Labdarúgás, Afrika Kupa, Egyenlítői-Guinea, Zambia-Tunézia

19.45: Labdarúgás, Afrika Kupa, Egyenlítői-Guinea, Zöld-foki szigetek - Kongói DK

 

    Eurosport 2

3.00 és 9.00: Tenisz, Australian Open

11.30: Alpesi sí, világkupa, Kitzbühel, férfi lesiklás, edzés

13.00: Hódeszka, világbajnokság, Kreischberg 

18.00. Szabadstílusú sí, világbajnokság, Kreischberg, félcső 

 

    Digisport 1

20.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Napoli-Udinese 

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Unicaja Málaga

21.55: Labdarúgás, Király Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Espanyol-Sevilla

 

Január 23., péntek:

    Sport 1

2:00: Kosárlabda, NBA, Chicago Bulls-San Antonio Spurs

14:45: Kézilabda, férfi vb, Katar, Spanyolország-Szlovénia

17:00: Kézilabda, férfi vb, Katar, Horvátország - Bosznia-Hercegovina

20:30: Labdarúgás, FA Kupa, 4. forduló, Cambridge United - Manchester United

 

    Sport M

13.35: Lóverseny, futam

 

    SportKlub

18:45: Jégkorong, EBEL, Fehérvár-Klagenfurt

 

    Eurosport

1.00, 3.00 és 10.30: Tenisz, Australian Open

14.30: Sílövészet, világkupa, Antholz, női sprint

16:45: Alpesi sí, világkupa, Kitzbühel, férfi kombináció, lesiklás

19.45: Labdarúgás, Afrika Kupa, Egyenlítői-Guinea, Dél-afrikai Köztársaság - Szenegál

 

    Eurosport 2

1.00, 3.00 és 9.30: Tenisz, Australian Open

8:30: Síugrás, világkupa, Szapporó

11.30: Alpesi sí, világkupa, Kitzbühel, férfi szuper-óriásműlesiklás

13.30: Hódeszka, világbajnokság, Kreischberg 

16:45: Labdarúgás, Afrika Kupa, Egyenlítői-Guinea, Ghána-Algéria

 

    Digisport 1

18:15: Vízilabda, E.ON férfi ob I, RacioNet-Honvéd - A HÍD-OSC-Újbuda

20:25: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Olympique Marseille

 

    Digisport 2

18:40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Maccabi Electra 

20:45 Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Crvena zvezda

 

Forrás: MTI