Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2017-01-12
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 12., csütörtök:

    M4 Sport

19.30: M4 Sport-Év sportolója gála

 

    Sport 1

21.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Denver Nuggets-Indiana Pacers

 

    Sport 2

12.00: Lóverseny, futam

17.45: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportmérkőzés, Macedónia-Tunézia

20.45: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportmérkőzés, Spanyolország-Izland

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

8.30: Tenisz, ATP-torna, Sydney

16.00: Sílövészet, világkupa, Németország, férfi váltó

 

    Digisport 1

10.30: Tenisz, WTA-torna, Sydney

18.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, Celta Vigo-Valencia

21.10: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, Sevilla-Real Madrid

 

    Digisport 2

9.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart 

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darussafaka Dogus Istanbul-Baskonia Vitoria Gasteiz

20.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, AC Milan-Torino

 

    Digisport 3

18.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, Eibar-Osasuna

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Olimpiakosz

 

Január 13., péntek:

    M4 Sport

17.45: Kézilabda, női NB I, DVSC-TVP - FTC Rail Cargo Hungária

 

    Sport 1

2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, New York Knicks-Chicago Bulls

13.45: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportmérkőzés, Fehéroroszország-Chile

17.00: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportmérkőzés, Németország-Magyarország

20.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportmérkőzés, Horvátország - Szaúd-Arábia

 

    Sport 2

12.00: Lóverseny, futam

15.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Metalurg Magnyitogorszk-Szpartak Moszkva

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

6.00 és 10.30: Tenisz, ATP-torna, Sydney

13.00: Északi összetett világkupa, Val di Fiemme, Olaszország

14.30: Sílövészet, világkupa, Németország, férfi sprint

17.45: Síugrás, világkupa, Wisla, Lengyelország

 

    Eurosport 2

9.15: Északi összetett világkupa, Val di Fiemme, Olaszország

10.30 és 13.45: Alpesi sí, világkupa, Wengen, Svájc, férfi kombináció

 

    Digisport 1

3.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart 

8.30: Tenisz, WTA-torna, Sydney

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-St. Étienne

 

    Digisport 2

9.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Emporio Armani Milan

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Anadolu Efes

 

    Digisport 3

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Zalgiris Kaunas 

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Maccabi FOX Tel-Aviv

 

    Spíler TV

1.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Tampa Bay Lightning-Buffalo Sabres

4.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Los Angeles Kings-St. Louis Blues

 

Forrás: MTI