Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2016-04-07
A csütörtöki és a pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Április 7., csütörtök:

    M4 Sport

15.05: Vízilabda, férfi olimpiai selejtező, Trieszt, Magyarország-Szlovákia

17.57: Röplabda, férfi NB I, elődöntő, 1. mérkőzés, Kecskeméti RC - Vegyész RC-Kazincbarcika

    

    Sport 1

20.00: Darts, Premier League, 10. állomás

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

13.30, 18.00 és 20.00: Tenisz, WTA-torna, Katowice

15.30: Kerékpár, Baszk körverseny

 

    Eurosport 2

10.00: Curling, férfi világbajnokság, Bázel, Norvégia-Kanada

15.30: Tenisz, WTA-torna, Katowice

 

    Digisport 1

18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Barcelona

20.40: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, első mérkőzés, Athletic Bilbao-Sevilla

 

    Digisport 2

17.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, első mérkőzés, Villarreal-Sparta Praha 

 

    Digisport 3

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, első mérkőzés, Braga-Sahtar Donyeck

 

    RTL II

20.50: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, első mérkőzés: Borussia Dortmund-Liverpool FC 

 

Április 8., péntek:

    M4 Sport

15.55: Vízilabda, férfi olimpiai selejtező, Trieszt, negyeddöntő

18.00: Szinkronkorcsolya világbajnokság, Budapest

20.25: Labdarúgás, női Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Horvátország

 

    Sport 1

 4.30: Kosárlabda, NBA, Golden State Warriors-San Antonio Spurs

 

    Sport 2

13.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

13.30, 18.00 és 20.00: Tenisz, WTA-torna, Katowice

15.30: Kerékpár, Baszk körverseny

 

    Eurosport 2

15.30: Tenisz, WTA-torna, Katowice

20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Hannover

 

    Digisport 1

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Olympique Lyon 

 

    Digisport 2

15.55, 16.50 és 17.50: Gyorsaságimotoros világbajnokság, Amerikai Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

 

    Digisport 3

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, rájátszás, KRC Genk-Oostende

 

Forrás: MTI