Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2015-11-12
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

November 12., csütörtök:

    M4

20.40: Labdarúgás, Európa-bajnoki pótselejtező, 1. mérkőzés, Oslo, Norvégia-Magyarország

 

    Sport 1

18.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, THW Kiel-PSG

 

    Sport 2

13.43: Lósport, futam

 

    Digisport 1

17.55: Kosárlabda, női Európa Kupa, PEAC-Pécs - Nymburk

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Lokomotiv Krasznodar  

 

    Digisport 2

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Olimpiakosz 

 

    Digisport 3

20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Maccabi Fox Tel-Aviv - Darussafaka Dogus Istanbul

 

November 13., péntek:

    M4

13.00: Forma-1, Brazil Nagydíj, 1. szabadedzés

18.00: Kosárlabda, férfi NB I, Zalakerámia ZTE KK-Egis Körmend

 

    Sport 1

1.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Miami Heat-Utah Jazz

17.45: Kézilabda, női EHF Kupa, Siófok KC-Alavarium Love Tiles

20.30: Labdarúgás, Európa-bajnoki pótselejtező, 1. mérkőzés, Bosznia-Hercegovina - Írország 

 

    Sport 2

2.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New York Jets-Buffalo Bills

15.15: Futsal, Bajnokok Ligája, elitkör, Jugra Jugorszk-EP Chrudim

17.45: Futsal, Bajnokok Ligája, elitkör, Győri ETO FC-Kajrat Almati

21.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Saint-Denis, Franciaország-Németország

 

    Sport M

13.43: Lósport, futam

 

    Eurosport

17.45: Labdarúgás, U21-es Európa-bajnoki selejtező, Németország-Azerbajdzsán

 

    Eurosport 2

15.30, 17.30, 18.45 és 20.45: Műkorcsolya, Grand Prix, Franciaország

 

    Digisport

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Unicaja Málaga

20.40: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Spanyolország-Anglia 

 

    Digisport 2

20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Cedevita Zagreb-Laboral Kutxa

 

    Digisport 3

18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Karsiyaka Izmir-Zielona Gora

20.30: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Himki Moszkva

 

Forrás: MTI