Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2015-11-26
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

November 26., csütörtök:

    M4 Sport

16.45: Röplabda, női Challenge Kupa, Fatum Nyíregyháza-Jedinstvo Stara 

19.30: Vízilabda, férfi ob I, Szentes-Szeged

 

    Sport 1

1.00: Jégkorong, NHL, New York Rangers-Montreal Canadiens

19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Celje-Besiktas

20.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Rhein-Neckar Löwen - Kristianstad

 

    Sport 2

9.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Csedzsu

13.45: Lóverseny, futam

18.30: Amerikaifutball, NFL, Detroit Lions-Philadelphia Eagles

22.30: Amerikaifutball, NFL, Dallas Cowboys-Carolina Panthers

 

    Eurosport 1

9.30: Curling, Európa-bajnokság, férfi csoportmérkőzés

16.45: Síugrás, világkupa, Ruka

20.00: Súlyemelés, világbajnokság, Houston

 

    Eurosport 2

19.30: Curling, Európa-bajnokság, női elődöntő

 

    Digisport 1

16.40: Labdarúgás, Európa Liga, Krasznodar-Borussia Dortmund

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Basel-Fiorentina

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Celtic-Ajax 

 

    Digisport 2

16.55: Labdarúgás, Európa Liga, Rubin Kazany-Sion

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Augsburg-Athletic Bilbao

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Villarreal-Rapid Wien

 

November 27., péntek:

    M4 Sport

9.55: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 1. szabadedzés

13.00: Túraautó-vb, Katar, időmérő edzés

13.55: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 2. szabadedzés

16.00: Kézilabda, Magyarország-Ukrajna női felkészülési mérkőzés

19.45: Túraautó-vb, Katar, 1. futam

20.55: Túraautó-vb, Katar, 2. futam

 

    Sport 1

9.00: Cselgáncs, Grand Prix, Csedzsu, 2. nap

13.43: Lóverseny, futam

23.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Anaheim Ducks-Chicago Blackhawks

 

    Sport 2

2.30: Amerikaifutball, NFL, Green Bay Packers-Chicago Bears

 

    Eurosport

12.00: Sífutás, világkupa, Ruka, sprint csapatverseny

14.00: Curling, Európa-bajnokság, Dánia, elődöntő

16.30: Síugrás, világkupa, Ruka

19.15: Túraautó-vb, Katar, 1. és 2. futam

21.15: Alpesi sí, világkupa, Aspen, női óriás-műlesiklás

22.00: Súlyemelés, világbajnokság, Houston

 

    Eurosport 2

8.15: Műkorcsolya, Grand Prix, NHK Trophy, Japán, férfi rövidprogram

11.00: Műkorcsolya, Grand Prix, NHK Trophy, Japán, női rövidprogram

13.00: Túraautó-vb, Katar, időmérő edzés

17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Korona Kielce-Lubin

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Darmstadt-Köln

 

    Digisport 1

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Montpellier

 

    Digisport 2

16.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Lokomotiv Kuban Krasznodar-Zalgiris Kaunas

18.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Karsiyaka Izmir-Panathinaikosz

20.50: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darussafaka Dogus Istanbul-Brose Baskets

 

    Digisport 3

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Waregem-Standard Liége

 

Forrás: MTI