Az EL-selejtező második fordulójának párosítása

2013-07-12
A második fordulóban a Norvégiában debütáló Debrecen is csatlakozik az Európa Liga-selejtező mezőnyéhez.

 

Az Európa Liga-selejtező második fordulójának párosítása.

Strömsgodset (norvég) - DVSC-TEVA

Vojvodina (szerb)-BUDAPEST HONVÉD

Mladost Podgorica (montenegrói)-Senica (szlovák)

Sparta Praha (cseh)-Hdcken (svéd)

Kukes (albán)-Sarajevo (bosnyák)

FC Thun (svájci)-Csihura Szacshere (grúz)

Xanthi (görög)-Linfield (északír)

Hodd (norvég)-Aktobe (kazah)

Dila Gori (grúz)-Aalborg (dán)

Maccabi Haifa (izraeli)-Hazar Lankaran (azeri)

Hajduk Split (horvát)-Turnovo (macedón)

Ventspils (lett)-Jeunesse Esch (luxemburgi)

Astra Ploiesti (román)-Omonia Nicosia (ciprusi)

Skonto Riga (lett)-Slovan Liberec (cseh)

Levadia Tallinn (észt)-Pandurii Targu Jiu (román)

Slask Wroclaw (lengyel)-Rudar Pljevlja (montenegrói)

Malmö FF (svéd)-Hibernian (skót)

FC Jagodina (szerb)-Rubin Kazany (orosz)

Petrolul Ploiesti (román)-Vikingur (feröeri)

HNK Rijeka (horvát)-Prestatyn Town (walesi)

Zalgiris (litván)-Pjunik (örmény)

Beroe Stara Zagora (bolgár)-Hapoel Tel-Aviv (izraeli)

Honka Espoo (finn)-Lech Poznan (lengyel)

Crvena zvezda (szerb)-ÍBV (izlandi)

Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)-Milsam Orhei (moldovai)

Olimpija Ljubljana (szlovén)-Zilina (szlovák)

Tromsö (norvég)-Inter Baki (azeri)

Csornomorec Odessza (ukrán)-Dacia Chisinau (moldovai)

IFK Göteborg (svéd)-AS Trencin (szlovák)

Dinamo Minszk (fehérorosz)-Lokomotiva Zagreb (horvát)

KR (izlandi)-Standard Liege (belga)

Zrinjski (bosnyák)-Botev Plovdiv (bolgár)

Karabag (azeri)-Piast Gliwice (lengyel)

Rosenborg (norvég)-St. Johnstone (skót)

Trabzonspor (török)-Derry City (ír)

Valletta (máltai)-FC Minsk (fehérorosz) 

Anorthoszisz Famaguszta (ciprusi)-Gefle (svéd)

Sturm Graz (osztrák)-Breidablik (izlandi)

Irtyis Pavlodar (kazah)- Siroki Brijeg (bosnyák)

Differdange (luxemburgi)-Utrecht (holland)

 

Az első mérkőzésket jövő csütörtökön rendezik.

 

 

Forrás: MTI

Címkék: labdarúgás,