A vízilabda Eb menetrendje

2014-05-10
A vízilabda Eb menetrendje

 

A csoportok:

férfiak:

A csoport:

Montenegró, Olaszország, Görögország, Románia, Oroszország, Grúzia

B csoport:

Szerbia, MAGYARORSZÁG, Németország, Horvátország, Franciaország, Spanyolország

nők:

A csoport:

Görögország, MAGYARORSZÁG, Hollandia, Nagy-Britannia

B csoport:

Olaszország, Oroszország, Spanyolország, Franciaország

 

július 14., hétfő:

férfiak, 1. forduló:

A csoport:

Románia-Grúzia 13.00

Montenegró-Görögország 16.00

Olaszország-Oroszország 19.00

B csoport:

Horvátország-Németország 11.30

Franciaország-Szerbia 14.30

MAGYARORSZÁG-Spanyolország 20.30

 

július 15., kedd:

férfiak, 2. forduló:

A csoport:

Grúzia-Görögország 11.30

Oroszország-Montenegró 14.30

Románia-Olaszország 16.00

B csoport:

Németország-Szerbia 13.00

Horvátország-Spanyolország 19.00

MAGYARORSZÁG-Franciaország 20.30

 

július 16., szerda:

nők, 1. forduló:

A csoport:

Nagy-Britannia - Görögország 13.00

MAGYARORSZÁG-Hollandia 17.30

B csoport:

Olaszország-Franciaország 14.30

Oroszország-Spanyolország 16.00

 

július 17., csütörtök:

férfiak, 3. forduló:

A csoport:

Olaszország-Grúzia 11.30

Görögország-Oroszország 16.00

Montenegró-Románia 19.00

B csoport:

Franciaország-Horvátország 13.00

Spanyolország-Németország 14.30

MAGYARORSZÁG-Szerbia 20.30

 

július 18., péntek:

nők, 2. forduló:

A csoport:

Nagy-Britannia - Hollandia 14.30

MAGYARORSZÁG-Görögország 17.30

B csoport:

Franciaország-Spanyolország 13.00

Oroszország-Olaszország 16.00

 

július 19., szombat:

férfiak, 4. forduló:

A csoport:

Grúzia-Oroszország 13.00

Románia-Görögország 14.30

Olaszország-Montenegró 19.00

B csoport:

Spanyolország-Franciaország 11.30

Horvátország-Szerbia 16.00

MAGYARORSZÁG-Németország 20.30

 

július 20., vasárnap:

nők, 3. forduló:

A csoport:

Hollandia-Görögország 14.30

MAGYARORSZÁG - Nagy-Britannia 17.30

B csoport:

Oroszország-Franciaország 13.00

Olaszország-Spanyolország 16.00

 

július 21., hétfő:

férfiak, 5. forduló:

A csoport:

Montenegró-Grúzia 11.30

Oroszország-Románia 13.00

Görögország-Olaszország 19.00

B csoport:

Franciaország-Németország 14.30

Szerbia-Spanyolország 16.00

MAGYARORSZÁG-Horvátország 20.30

 

július 22., kedd:

nők, az elődöntőbe jutásért:

A2-B3 16.30

B2-A3 18.00

a 7. helyért:

A4-B4 15.00

 

július 23., szerda

férfiak, az elődöntőbe jutásért:

A2-B3 19.00

A3-B2 20.30

a 9-12. helyért:

A5-B6 16.00

A6-B5 17.30

 

július 24., csütörtök:

nők, elődöntő:

A2/B3 - B1 16.30

A3/B2 - A1 18.00

az 5. helyért: 15.00

 

július 25., péntek:

férfiak, elődöntő:

A2/B3 - B1 19.00

A3/B2 - A1 20.30

helyosztók: 14.30, 16.00

a 11. helyért: 17.30

 

július 26., szombat:

férfiak, helyosztók:

a 9. helyért: 10.30

a 7. helyért: 12.00

az 5. helyért: 13.30

nők:

bronzmérkőzés: 16.30

döntő: 18.00

 

július 27., vasárnap:

férfiak:

bronzmérkőzés: 18.30

döntő: 20.30

 

Forrás: MTI

Címkék: vízilabda,