A női kézilabda EB teljes programja

2012-11-30
A szerbiai női kézilabda Európa-bajnokság csoportjai és a program:

 

A csoport (Belgrád): Norvégia, Szerbia, Ukrajna, Csehország

B csoport (Nis): Franciaország, Macedónia, Svédország, Dánia

C csoport (Újvidék): Magyarország, Németország, Spanyolország, Horvátország

D csoport (Versec): Montenegró, Izland, Románia, Oroszország

 

December 4., kedd:

    1. forduló:

A csoport (Belgrád): Ukrajna-Csehország 17.45, Norvégia-Szerbia 20.15

B csoport (Nis): Franciaország-Macedónia 18.15, Svédország-Dánia 20.15

C csoport (Újvidék): Németország-Spanyolország 18.15, Magyarország-Horvátország 20.15

D csoport (Versec): Montenegró-Izland 18.05, Románia-Oroszország 20.15

 

December 5., szerda:

    2. forduló:

C csoport (Újvidék): Spanyolország-Horvátország18.15, Magyarország-Németország 20.15

D csoport (Versec): Oroszország-Montenegró 18.05, Izland-Románia 20.15

 

December 6., csütörtök:

    2. forduló:

A csoport (Belgrád): Szerbia-Ukrajna 18.15, Csehország-Norvégia 20.15

B csoport (Nis): Macedónia-Svédország 18.15, Dánia-Franciaország 20.15

 

December 7., péntek:

    3. forduló:

C csoport (Újvidék): Magyarország-Spanyolország 18.15, Horvátország-Németország 20.15

D csoport (Versec): Oroszország-Izland 18.05, Románia-Montenegró 20.15

 

December 8., szombat:

    3. forduló:

A csoport (Belgrád): Norvégia-Ukrajna 18.15, Szerbia-Csehország 20.15

B csoport (Nis): Svédország-Franciaország 18.15, Dánia-Macedónia 20.15

 

    középdöntő:

I. csoport (Belgrád): A csoport 1. helyezettje, B1, A2, B2, A3, B3 - napi kezdési időpontok: 16.10, 18.10, 20.10

II. csoport (Újvidék): C1, D1, C2, D2, C3, D3 - napi kezdési időpontok: 16.15, 18.15, 20.15

 

December 9., vasárnap:

    középdöntő, 1. forduló:

II. csoport (Újvidék): D2-C3, C2-D3, C1-D1

 

December 10., hétfő:

    középdöntő, 1. forduló:

I. csoport (Belgrád): A3-B2, A2-B3, A1-B1

 

December 11., kedd:

    középdöntő, 2. forduló:

I. csoport (Belgrád): A3-B1, A1-B3, A2-B2

II. csoport (Újvidék): C3-D1, C1-D3, C2-D2

 

December 12., szerda:

    szünnap

 

December 13., csütörtök:

    középdöntő, 3. forduló:

I. csoport (Belgrád): A1-B2, A2-B1, A3-B3

II. csoport (Újvidék): C1-D2, C2-D1, C3-D3

 

December 14., péntek:

    szünnap

 

December 15., szombat (Belgrád):

az 5. helyért: 12.00

elődöntők 14.30, 17.00

    

December 16., vasárnap (Belgrád):

a 3. helyért: 14.30

döntő 17.00

 

Forrás: MTI

Címkék: kaszinó,