A férfikézilabda-vb menetrendje

2013-01-09
Január 11-től január 27-ig tart a Spanyolországban rendezett 23. férfikézilabda-világbajnokság.

  

A csoport

B csoport

C csoport

D csoport

Franciaország

Dánia

Szerbia

Spanyolország

Németország

Macedónia

Szlovénia

Horvátország

Argentína

Izland

Lengyelország

Magyarország

Tunézia

Katar

Dél-Korea

Algéria

Montenegró

Oroszország

Fehéroroszország

Egyiptom

Brazília

Chile

Szaúd-Arábia

Ausztrália

 

A csoportmérkőzések programja:

Január 11., péntek:

D csoport

19.00: Spanyolország - Algéria

 

Január 12., szombat:

A csoport: 

16.00: Németország - Brazília

18.15: Argentína - Montenegró

20.45: Franciaország - Tunézia

B csoport:

15.45: Macedónia - Chile

18.00: Izland - Oroszország

20.15: Dánia - Katar

C csoport

15.45: Szerbia - Dél-Korea

18.00: Szlovénia - Szaúd-Arábia

20.15: Lengyelország - Fehéroroszország

D csoport

16.45: Horvátország - Ausztrália

19.00: Magyarország - Egyiptom

 

január 13., vasárnap: 

A csoport: 

15.00: Brazília - Argentína

17.20: Tunézia - Németország

19.30: Montenegró - Franciaország

B csoport:

15.45: Chile - Izland

18.00: Katar - Macedónia

20.15: Oroszország - Dánia

 

január 14., hétfő

C csoport

15.45: Dél-Korea - Szlovénia

18.00: Fehéroroszország - Szerbia

20.15: Szaúd-Arábia - Lengyelország

D csoport

16.45: Algéria - Horvátország

19.00: Egyiptom - Spanyolország

21.15: Ausztrália - Magyarország

 

január 15., kedd:

A csoport: 

16.00: Tunézia - Montenegró

18.15: Németország - Argentína

20.45: Franciaország - Brazília

B csoport:

15.45: Katar - Oroszország

18.00: Macedónia - Izland

20.15: Dánia - Chile

C csoport

15.45: Dél-Korea - Fehéroroszország

18.00: Szerbia - Szaúd-Arábia

20.15: Szlovénia - Lengyelország

D csoport

16.45: Algéria - Egyiptom

19.00: Spanyolország - Ausztrália

21.15: Horvátország - Magyarország

 

január 16., szerda:

A csoport: 

16.00: Brazília - Tunézia

18.30: Németország - Montenegró

20.45: Argentína - Franciaország

B csoport:

15.45: Macedónia - Oroszország

18.00: Chile - Katar

20.15: Izland - Dánia

 

január 17., csütörtök:

C csoport

15.45: Szlovénia - Fehéroroszország

18.00: Szaúd-Arábia - Dél-Korea

20.15: Lengyelország - Szerbia

D csoport

16.45: Ausztrália - Algéria

19.00: Magyarország - Spanyolország

21.15: Horvátország - Egyiptom

 

január 18., péntek:

A csoport: 

16.00: Argentína - Tunézia

18.15: Franciaország - Németország

20.45: Montenegró - Brazília

B csoport:

15.45: Oroszország - Chile

18.00: Izland - Katar

20.15: Dánia - Macedónia

 

január 19., szombat:

C csoport

15.45: Fehéroroszország - Szaúd-Arábia

18.00: Lengyelország - Dél-Korea

20.15: Szerbia - Szlovénia

D csoport

16.45: Egyiptom - Ausztrália

19.00: Spanyolország - Horvátország

21.15: Magyarország - Algéria

 

Egyenes kieséses szakasz

január 20., vasárnap

15.45 vagy 17.30: A1 - B4 (Nyolcaddöntő 6)

15.45 vagy 17.30: B1 - A4 (Nyolcaddöntő 1)

20.15: B3 - A2 (Nyolcaddöntő 3)

20.15: A3 - B2 (nyolcaddöntő 7)

 

január 21., hétfő

13.15: A5 - B5 (Elnök-kupa, 17-20. helyért)

15.30: C5 - D5 (Elnök-kupa, 17-20. helyért)

17.45: A6 - B6 (Elnök-kupa, 21-24. helyért)

20.00: C6 - D6 (Elnök-kupa, 21-24. helyért)

 

19.00: C1 - D4 (Nyolcaddöntő 8)

19.00: D1 - C4 (Nyolcaddöntő 4)

21.30: D3 - C2 (Nyolcaddöntő 2)

21.30: C3 - D2 (Nyolcaddöntő 5)

 

január 22., kedd

13.15: Elnök-kupa, 23. helyért

15.30: Elnök-kupa, 21. helyért

17.45: Elnök-kupa, 19. helyért

20.00: Elnök-kupa, 17. helyért

 

január 23., szerda

18.15: Nyolcaddöntő 1 győztese - Nyolcaddöntő 2 győztese (Negyeddöntő 1)

19.00: Nyolcaddöntő 5 győztese - Nyolcaddöntő 6 győztese (Negyeddöntő 3)

20.45: Nyolcaddöntő 7 győztese - Nyolcaddöntő 8 győztese (Negyeddöntő 4)

21.30: Nyolcaddöntő 3 győztese - Nyolcaddöntő 4 győztese (Negyeddöntő 2)

 

Január 24.,csütörtök

SZÜNNAP

 

Január 25., péntek

19.00: Negyeddöntő 1 győztese - Negyeddöntő 2 győztese (Elődöntő 1)

21.30: Negyeddöntő 3 győztese - Negyeddöntő 4 győztese (Elődöntő 2)

 

Január 26., szombat

19.00: Elődöntő 1 vesztese - Elődöntő 2 vesztese (3. helyért)

 

Január 27., vasárnap

17.15: Elődöntő 1 győztese - Elődöntő 2 győztese (Döntő)