A Tippmix 34. heti eredményei (augusztus 17. - augusztus 23.)

2015-08-17
A Tippmix 34. heti eredményei (augusztus 17. - augusztus 23.)
2015.08.23.
Atlétika (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
100 m síkfutás    
A. Powell - T. Gay (100 m síkfutás) 0 - 1  
J. Kovacs - D. Storl (súlylökés) 1 - 0  
Pars K. - D. Nazarov (kalapácsvetés) 0 - 1  
Pars K. - Kalapácsvetés    
U. Bolt - J. Gatlin (100 m síkfutás) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Melbourne Demons 78 - 55  
North Melbourne Kangaroos - Fremantle 94 - 83  
West Coast Eagles - Western Bulldogs 162 - 85  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Minnesota 2 - 3  
Baltimore - Minnesota (19:35) 3 - 4  
Boston - Kansas City 3 - 6  
Boston - Kansas City (19:35) 6 - 8  
Chicago Cubs - Atlanta 9 - 3  
Cincinnati - Arizona 7 - 11  
Cincinnati - Arizona (19:10) 0 - 4  
Colorado - NY Mets 9 - 14  
Colorado - NY Mets (22:10) 1 - 5  
Detroit - Texas 3 - 5  
Detroit - Texas (19:08) 2 - 4  
Houston - LA Dodgers 3 - 1  
Houston - LA Dodgers (20:10) 3 - 2  
LA Angels - Toronto 3 - 15  
Miami - Philadelphia 2 - 4  
Miami - Philadelphia (19:10) 0 - 2  
NY Yankees - Cleveland 3 - 4  
Oakland - Tampa Bay 4 - 5  
San Diego - St. Louis 8 - 0  
San Diego - St. Louis (22:10) 3 - 10  
Seattle - Chicago WS 3 - 6  
Washington - Milwaukee 6 - 1  
Washington - Milwaukee (19:35) 9 - 5  
Jégkorong (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Bern 2 - 2  
Jégkorong (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Skelleftea 0 - 4  
Jégkorong (BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - Litvínov 0 - 1  
Jégkorong (BL, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - München 1 - 4  
Jégkorong (BL, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vítkovice - Mannheim 1 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Mladá Boleslav 1 - 4  
Dornbirn - Augsburg 3 - 2  
EV Duisburg - Krefeld 1 - 3  
Martin - Mountfield HK 0 - 4  
Motor Ceske Budejovice - Amur Habarovszk 1 - 2  
Rögle - Hamburg 6 - 4  
Schwenningen - Olten 5 - 2  
Vaasan Sport - Lukko 5 - 2  
Kajak-kenu (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyar K4 - K4 1000 m    
Magyar női K4 - Női K4 500 m    
Magyarország - Fehéroroszország (női K4 500m) 0 - 1  
Magyarország - Szlovákia (K4 1000 m) 0 - 1  
Vad N. - N. Podolskaya (női K1 200 m) 0 - 1  
Vad N. - Női K1 200 m    
Vasbányai/Mike - C2 1000 m    
Vasbányai/Mike - Melantyev/Pervukhin (C2 1000 m) 1 - 0  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - J. Rodriguez Oliver (2.szakasz) 0 - 1  
F. Aru - C. Froome (2. szakasz) 0 - 1  
N.A. Quintana Rojas - D. Pozzovivo (2. szakasz) 1 - 0  
V. Nibali - R. Majka (2. szakasz) 0 - 1  
Vuelta Espana 2. szakasz    
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Bosznia-Hercegovina 98 - 93  
Görögország - Oroszország 80 - 65  
Ukrajna - Finnország 75 - 70  
Kosárlabda (Nemzetközi torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Lettország 80 - 81  
Németország - Törökország 68 - 66  
Kézilabda (Euro Tournoi )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Naturhouse La Rioja 30 - 30  
Paris SG - Veszprém 31 - 32  
Schaffhausen - Montpellier 26 - 38  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Hamburg 31 - 27  
Flensburg - Balingen-Weilstetten 32 - 22  
Gummersbach - Kiel 26 - 30  
Magdeburg - Bergischer HC 28 - 25  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Douglas Haig - Atl. Los Andes 0 - 0  
Gualeguaychu - Central Cordoba 0 - 0  
Santamarina Tandil - Guillermo Brown 1 - 4  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - San Lorenzo 2 - 3  
Crucero del Norte - Nueva Chicago 0 - 1  
Huracan - Lanus 0 - 0  
Rosario Central - Belgrano de Cordoba 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Lokeren 1 - 0  
Kortrijk - Gent 0 - 0  
Standard Liege - Oostende 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Levszki Szófia 1 - 0  
Slavia Szófia - Liteksz Lovecs 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Paysandu 2 - 3  
Ceara - Parana 4 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Palmeiras 2 - 1  
Corinthians - Cruzeiro 3 - 0  
Coritiba - Chapecoense 1 - 0  
Figueirense - Sport Recife 2 - 1  
Flamengo - Sao Paulo 2 - 1  
Internacional - Atlético PR 2 - 0  
Joinville - Fluminense 2 - 1  
Ponte Preta - Gremio 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Dortmund 0 - 4  
Mönchengladbach - Mainz 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Union Berlin 0 - 0  
Bochum - Nürnberg 2 - 1  
RB Leipzig - St. Pauli 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz Amatőr - Dynamo Dresden 1 - 1  
Stuttgarter Kickers - Aalen 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Luis de Quillota - Audax Italiano 0 - 0  
San Marcos de Arica - Universidad de Chile 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - AEL Limasszol 2 - 0  
Apollon Limasszol - Arisz Limasszol 2 - 1  
Ethnikosz Ahnasz - Doxa Katokopiasz 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc B - Hradec Kralove 1 - 4  
Varnsdorf - Usti nad Labem 2 - 2  
Vysehrad - Opava 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Jablonec 0 - 3  
Liberec - Teplice 2 - 0  
Plzen - Olomouc 2 - 0  
Sparta Praha - Dukla Praha 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Lyngby 3 - 1  
Helsingor - Skive 1 - 0  
Köge - Vendsyssel 2 - 0  
Vestsjaelland - Roskilde 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Sönderjyske 1 - 0  
Esbjerg - Midtjylland 1 - 1  
FC Köbenhavn - Aarhus 2 - 2  
Randers - Viborg 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Jeju 0 - 1  
Jeonnam - Pohang 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naftan - Belsina Bobrujszk 0 - 2  
Sahtar Szoligorszk - Gomel 4 - 1  
Torpedo Zogyino - Dinamo Minszk 1 - 0  
Vityebszk - Dinamo Breszt 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikkeli MP - Kemi Kings 2 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - Inter Turku 0 - 0  
Kuopio PS - KTP 1 - 1  
Mariehamn - Lahti 0 - 2  
Vaasa PS - Seinäjoen JK 1 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Bordeaux 0 - 0  
Lorient - St-Etienne 0 - 1  
Marseille - Troyes 6 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Levadiakosz 1 - 0  
Olympiakosz - Panioniosz 3 - 0  
PAOK - Xanthi 0 - 0  
Veria - Giannina 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Utrecht 1 - 1  
AZ Alkmaar - Willem II 0 - 0  
Feyenoord - Vitesse 2 - 0  
Nijmegen - Ajax 0 - 2  
Zwolle - Twente 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Osijek 3 - 0  
Slaven Belupo - NK Zagreb 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Kiryat Shmone - Hapoel Beer Sheva 1 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Tokushima 3 - 1  
Kitakyushu - Mito 2 - 2  
Kyoto - Zwiegen Kanazawa 1 - 1  
Nagasaki - Kamatamare Sanuki 0 - 0  
Oita Trinita - Cerezo Osaka 1 - 3  
Okayama - Avispa Fukuoka 1 - 0  
Omiya Ardija - Thespakusatsu Gunma 1 - 1  
Roasso Kumamoto - Sapporo 1 - 1  
Tochigi - Gifu 0 - 1  
Tokyo Verdi - Ehime 0 - 1  
Yokohama FC - JEF United Chiba 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguilas Doradas Pereira - Envigado 1 - 2  
Alianza Petrolera - Dep. Pasto 1 - 0  
Dep. La Equidad - Millionarios 2 - 1  
Dep. Tolima - Boyaca Patriotas 1 - 0  
Uniautonoma - Junior de Barranquilla 2 - 3  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Changchun Yatai Törölve  
Chongqing Lifan - Shijiazhuang 1 - 0  
Guangzhou R&F - Jiangsu Sainty 2 - 1  
Guizhou Renhe - Hangzhou Lucheng 1 - 2  
Shanghai Shenhua - Shanghai SIPG 1 - 2  
Tianjin Teda - Liaoning Hongyun 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Piast Gliwice 0 - 1  
Legia Varsó - Korona Kielce 1 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartaks Jurmala - Daugavpils 2 - 1  
Ventspils - Skonto Riga 1 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spyris Kaunas - Pakruojo Kruoja 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Veracruz 3 - 1  
Atlas - Dep. Toluca 1 - 2  
Chiapas - M. Morelia 3 - 1  
Leon - Chivas Guadalajara 1 - 0  
Monterrey - Santos Laguna 1 - 1  
UNAM Pumas - Dorados de Sinaloa 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Colorado 0 - 1  
Columbus - Kansas City 3 - 2  
D.C. United - San Jose 0 - 2  
Los Angeles - New York City 5 - 1  
Montreal - Philadelphia 0 - 1  
Salt Lake - Seattle 2 - 0  
Vancouver - Dallas 1 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Videoton 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baerum - Sogndal 0 - 5  
Brann Bergen - Hönefoss 3 - 0  
Bryne - Asane 0 - 0  
Jerv - Fredrikstad 4 - 0  
Levanger - Nest-Sotra 0 - 3  
Ranheim - Kristiansund 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Bodö/Glimt 2 - 4  
Odd Grenland - Viking Stavanger 1 - 0  
Rosenborg - Mjöndalen 1 - 0  
Sarpsborg - Aalesund 3 - 1  
Strömsgodset - Start 2 - 1  
Valerenga - Molde 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Chievo 1 - 3  
Fiorentina - Milan 2 - 0  
Frosinone - Torino 1 - 2  
Internazionale - Atalanta 1 - 0  
Juventus - Udinese 0 - 1  
Palermo - Genoa 1 - 0  
Sampdoria - Carpi 5 - 2  
Sassuolo - Napoli 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Volgar Asztrahan 1 - 1  
Bajkal Irkutszk - Tyumeny 0 - 0  
Baltika Kalinyingrád - Volga Nyizsnyij Novgorod 0 - 1  
Fakel Voronyezs - Lucs Vlagyivosztok 2 - 0  
Kamaz - Szokol Szaratov 3 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Toszno 2 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - SZKA Habarovszk 1 - 0  
Tom Tomszk - Gazovik Orenburg 1 - 0  
Torpedo Armavir - Szibir Novoszibirszk 2 - 0  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Mordovija Szaranszk 0 - 0  
Ufa - Lokomotív Moszkva 0 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Admira Wacker 1 - 2  
Salzburg - Austria Wien 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Cerro Porteno 0 - 0  
Olimpia Asuncion - Rubio 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gil Vicente - Covilha 4 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Benfica 1 - 0  
Boavista - Tondela 1 - 0  
Estoril - Moreirense 2 - 0  
Guimaraes - Belenenses 1 - 1  
Nacional Madeira - Uniao Madeira 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Manchester City 0 - 2  
Watford - Southampton 0 - 0  
West Bromwich - Chelsea 2 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Municipal Studentesc Iasi 4 - 1  
Universitatea Craiova - Steaua Bukarest 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Hibernian 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Leganes 3 - 2  
Gimnastic - Albacete 2 - 2  
Mirandes - Zaragoza 1 - 1  
Numancia - Tenerife 6 - 3  
Oviedo - Lugo 2 - 2  
Ponferradina - Elche 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - R. Santander 1 - 0  
Izarra - Tudelano 1 - 0  
Pena Sport - Lealtad 2 - 1  
Somozas - Burgos 0 - 1  
Sp. Gijón B - Cacereno 2 - 1  
UD Logrones - Compostela 3 - 0  
Valladolid B - Cultural Leonesa 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe B - Fuenlabrada 0 - 3  
Mensajero - Majadahonda 0 - 0  
Real Sociedad B - La Roda 2 - 0  
Real Union Irun - Talavera 2 - 0  
Toledo - Barakaldo 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol B - Lleida 1 - 0  
L'Hospitalet - Villarreal B 1 - 3  
Llosetense - Valencia B 1 - 1  
Xativa - Badalona 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jumilla - Almería B 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Barcelona 0 - 1  
Levante - Celta Vigo    
Sp. Gijón - Real Madrid 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wohlen - Chiasso 0 - 3  
Xamax - Biel 1 - 4  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sion - Young Boys 1 - 3  
St. Gallen - Grasshoppers 0 - 2  
Thun - Vaduz 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Utd. Väsby - Mjällby 0 - 0  
Angelholm - Ljungskile 3 - 3  
Syrianska - Brommapojkarna 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Göteborg 0 - 1  
Gefle - AIK Stockholm 1 - 2  
Halmstad - Örebro 2 - 2  
Kalmar - Elfsborg 0 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Javor Ivanjica 1 - 0  
Vojvodina - Novi Pazar 4 - 1  
Vozdovac - Cukaricki 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - Ruzomberok 1 - 1  
Zilina - Senica 4 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIT Gorica - Krsko Posavlje 3 - 1  
Krka Novo Mesto - Koper 2 - 4  
Olimpija Ljubljana - Celje 6 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Göztepe Izmír 0 - 2  
Boluspor - Altinordu 1 - 1  
Karsiyaka - Sanliurfaspor 1 - 0  
Samsunspor - Adana Demirspor 3 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Genclerbirligi 3 - 1  
Bursaspor - Gaziantepspor 0 - 1  
Eskisehirspor - Sivasspor 4 - 2  
Rizespor - Fenerbahce 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krystal Kherson - Zorya Luganszk 0 - 5  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - Cerro 3 - 1  
Liverpool Montevideo - Plaza Colonia 1 - 2  
Nacional - Atl. River Plate 2 - 1  
Motorsport (Belga Nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belga Nagydíj    
Belga Nagydíj - dobogó    
Motorsport (Belga Nagydíj (futam))
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ricciardo - D. Kvyat 0 - 1  
F. Alonso - J. Button 1 - 0  
L. Hamilton - N. Rosberg 1 - 0  
M. Ericsson - F. Nasr 1 - 0  
M. Verstappen - C. Sainz Jr. 1 - 0  
N. Hülkenberg - S. Perez 0 - 1  
R. Grosjean - P. Maldonado 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen 0 - 1  
V. Bottas - F. Massa 0 - 1  
W. Stevens - R. Merhi 0 - 1  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade de France - Section Paloise 34 - 18  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - Canberra Raiders 28 - 12  
Manly Sea Eagles - Parramatta Eels 16 - 20  
Röplabda (Európa Liga női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Izrael 3 - 2  
Törökország - Lengyelország 3 - 1  
Röplabda (női Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kuba 3 - 0  
Dél-Korea - Peru 3 - 0  
Japán - Oroszország 2 - 3  
Kenya - Dominikai Köztársaság 0 - 3  
Szerbia - USA 3 - 2  
Strandfoci (EBSL, A Divízió)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Oroszország (3. helyért) 3 - 6  
Ukrajna - Portugália (döntő) 4 - 5  
Strandfoci (EBSL, A Divízió, 5. helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Svájc 15 - 10  
Strandfoci (EBSL, A Divízió, 7. helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Franciaország 2 - 3  
Strandfoci (EBSL, B Divízió, 5. helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Azerbajdzsán 4 - 2  
Strandröplabda (GS Long Beach 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Alepuz/G. Collado - Dalhausser P / Lucena N 1 - 2  
Strandröplabda (GS Long Beach 2015, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bawden L / Clancy T - Maestrini/Rocha Antunes 0 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Bawden L / Clancy T 2 - 0  
Walsh K / Ross A - Maestrini/Rocha Antunes 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - R. Federer 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nestor D / Roger-Vasselin - Matkowski M / Zimonjic N 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Halep - J. Jankovic 2 - 0  
S. Williams - E. Svitolina 2 - 0  
S. Williams - S. Halep 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H-C. Chan/Y-J. Chan - Dellacqua C / Shvedova Y 2 - 0  
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cibulkova - T. Pironkova 2 - 1  
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Klepac A - Chuang C-J / Liang C 0 - 2  
Tenisz (New Haven-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Witthöft - O. Govortsova 0 - 2  
L. Tsurenko - Y. Putintseva 0 - 2  
M. Linette - O. Savchuk 1 - 2  
M. Rybarikova - C. McHale 2 - 0  
P. Hercog - A. Beck 2 - 0  
R. Vinci - J. Larsson 2 - 0  
Tenisz (Winston-Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gimeno-Traver - D.S. Schwartzman 0 - 2  
S. Giraldo - S. Darcis S. Darcis f.a.  
Tenisz (Winston-Salem-sel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Tiafoe - R. Harrison 2 - 1  
M. Klizan - B. Fratangelo 2 - 0  
S. Bangoura - P-H. Herbert 0 - 2  
W. Spencer - M. Cecchinato 0 - 2  

 

2015.08.22.
Atlétika (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Farah - G.K. Kamworor (10000 m) 1 - 0  
Márton A. - C. Borel (női súlylökés) 1 - 0  
Márton A. - Női súlylökés    
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Brisbane Lions 131 - 44  
Collingwood - Richmond 56 - 147  
Gold Coast Suns - Essendon 97 - 95  
Greater Western Sydney - Sydney Swans 44 - 133  
St. Kilda - Geelong 97 - 97  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Minnesota 3 - 4  
Boston - Kansas City 7 - 2  
Cincinnati - Arizona 3 - 6  
Colorado - NY Mets 9 - 14  
Detroit - Texas 0 - 2  
Houston - LA Dodgers 3 - 0  
LA Angels - Toronto 2 - 9  
Miami - Philadelphia 1 - 7  
NY Yankees - Cleveland 3 - 7  
NY Yankees - Cleveland (19:05) 6 - 2  
Oakland - Tampa Bay 1 - 2  
Pittsburgh - San Francisco 4 - 6  
San Diego - St. Louis 9 - 3  
Seattle - Chicago WS 4 - 11  
Washington - Milwaukee 3 - 10  
Darts (Sydney Masters 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Taylor - P. Wright 10 - 7  
R. van Barneveld - A. Lewis 9 - 10  
Jégkorong (BL, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Kärpät 0 - 2  
Jégkorong (BL, 11. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulea - Lukko 3 - 3  
Jégkorong (BL, 12. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Trinec 3 - 3  
Jégkorong (BL, 13. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Sparta Praha 3 - 3  
Jégkorong (BL, 14. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Sheffield Steelers 3 - 0  
Jégkorong (BL, 15. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Braehead Clan 5 - 2  
Jégkorong (BL, 16. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Zürich Lions 3 - 6  
Jégkorong (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug - Tappara 0 - 7  
Jégkorong (BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Salzburg 4 - 1  
Jégkorong (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Davos 2 - 3  
Jégkorong (BL, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Linz 6 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Bremerhaven 3 - 3  
Bietigheim/Bissingen - Iserlohn 2 - 2  
Leksand - Brynäs 5 - 2  
Slavia Praha - Graz 1 - 2  
Kajak-kenu (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajdu J. - C1 200 m    
Kozák/Szabó - Női K2 500 m    
Kozák/Szabó - Weber/Dietze (női K2 500m) 1 - 0  
Kárász A. - L. Carrington (női K1 500m) 0 - 1  
Kárász A. - Női K1 500 m    
Molnár/Tótka - K2 200 m    
Molnár/Tótka - Postrygay/Dyachenko (K2 200 m) 1 - 0  
Vajda A. - C1 1000 m    
Vajda A. - S. Brendel (C1 1000m) 0 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orica Greenedge - Saxo-Tinkoff (1. szakasz) 0 - 1  
Trek Factory - Giant-Alpecin (1. szakasz) 1 - 0  
Vuelta a Espana-1.szakasz    
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Bosznia-Hercegovina 83 - 44  
Izland - Fülöp-szigetek 86 - 76  
Izrael - Szerbia 70 - 85  
Oroszország - Csehország 86 - 85  
Szlovénia - Finnország 80 - 59  
Észtország - Hollandia 60 - 58  
Kosárlabda (Nemzetközi torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Törökország 81 - 79  
Németország - Lengyelország 82 - 69  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Washington 87 - 85  
New York - Atlanta 78 - 67  
Phoenix - Los Angeles 68 - 78  
San Antonio - Minnesota 61 - 78  
Seattle - Indiana 63 - 75  
Tulsa - Connecticut 72 - 72  
Kézilabda (Euro Tournoi )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Veszprém 28 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Göppingen 26 - 23  
Eisenach - Lübbecke 31 - 30  
Lemgo - R-N. Löwen Kronau 26 - 32  
Melsungen - Füchse Berlin 23 - 20  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Eulma - Al-Merrikh 2 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Bradford 0 - 0  
Burton - Peterborough 2 - 1  
Chesterfield - Rochdale 0 - 0  
Crewe - Bury 3 - 3  
Fleetwood - Colchester 4 - 0  
Gillingham - Wigan 2 - 0  
Oldham - Shrewsbury 1 - 1  
Port Vale - Doncaster 3 - 0  
Scunthorpe - Millwall 0 - 0  
Sheffield Utd. - Blackpool 2 - 0  
Southend - Swindon 0 - 1  
Walsall - Coventry 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Barnet 3 - 1  
Cambridge Utd. - Crawley 0 - 3  
Carlisle - Wimbledon 1 - 1  
Exeter - York 0 - 0  
Mansfield - Oxford Utd. 1 - 1  
Newport - Leyton 2 - 3  
Northampton - Plymouth 0 - 2  
Notts County - Accrington 1 - 1  
Portsmouth - Morecambe 3 - 3  
Stevenage - Hartlepool 2 - 0  
Wycombe - Dag & Red 1 - 1  
Yeovil - Luton 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Nottingham 1 - 1  
Brighton - Blackburn 1 - 0  
Burnley - Brentford 1 - 0  
Cardiff - Wolverhampton 2 - 0  
Charlton - Hull City 2 - 1  
Fulham - Huddersfield 1 - 1  
Leeds - Sheffield Wed. 1 - 1  
Middlesbrough - Bristol City 0 - 1  
Preston - Ipswich 1 - 2  
QPR - Rotherham 4 - 2  
Reading - Milton Keynes Dons 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braintree - Southport 1 - 0  
Cheltenham - Barrow 2 - 1  
Dover - Altrincham 2 - 1  
Eastleigh - Macclesfield 1 - 0  
Forest Green - Lincoln 3 - 1  
Gateshead - Kidderminster 1 - 1  
Grimsby - Torquay 2 - 2  
Guiseley - Aldershot 0 - 4  
Halifax - Bromley 2 - 2  
Tranmere - Boreham 0 - 2  
Woking - Chester 5 - 2  
Wrexham - Welling Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Boca Unidos 2 - 0  
Gimnasia Jujuy - Mar del Plata 0 - 0  
Independiente de Mendoza - Ferro Carril Oeste 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Newell's 1 - 1  
Banfield - Gimnasia LP 1 - 0  
Olimpo Bahia Blanca - Quilmes 0 - 1  
Racing Club - Arsenal Sarandí 2 - 1  
San Martin SJ - Independiente 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Westerlo 0 - 0  
Mechelen - OH Leuven 2 - 1  
Waasland Beveren - Mouscron-Peruwelz 3 - 3  
Zulte Waregem - FC Bruges 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Botev Plovdiv 0 - 0  
Cserno More Várna - Montana 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - America MG 1 - 1  
BOA - Atlético GO 2 - 2  
Bragantino - CRB 2 - 1  
Criciuma - Mogi Mirim 0 - 0  
Luverdense - Nautico 5 - 1  
Oeste - ABC 1 - 1  
Sampaio Correa - Vitória 1 - 0  
Santa Cruz PE - Macae 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goiás - Vasco da Gama 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Wolfsburg 1 - 1  
E. Frankfurt - Augsburg 1 - 1  
Hamburg - VfB Stuttgart 3 - 2  
Hannover - Leverkusen 0 - 1  
Hoffenheim - Bayern München 1 - 2  
Schalke - Darmstadt 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Freiburg 1 - 2  
Karlsruhe - Duisburg 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Holstein Kiel 4 - 2  
Erfurt - Münster 1 - 1  
Hallescher FC - Wehen 3 - 0  
Osnabrück - Rostock 0 - 1  
VfB Stuttgart Amatőr - Erzgebirge Aue 1 - 2  
Würzburg - Sonnenhof Grossaspach 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huachipato - Dep. Union La Calera 1 - 1  
O'Higgins - Santiago Wanderers 1 - 0  
Palestino - Cobresal 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Apoel Nicosia 1 - 5  
Omonia Nicosia - NEA Szalamina 5 - 3  
Pafos FC - AEK Larnaca 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Karvina 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Pribram 1 - 1  
Jihlava - Slovacko 1 - 2  
Ostrava - Slavia Praha 1 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Szöul - Daejon 2 - 0  
Jeonbuk - Incheon 0 - 1  
Seongnam - Busan I'Park 1 - 0  
Suwon - Ulsan 3 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Nyeman Grodno 7 - 1  
FK Minszk - Slavia Mozír 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Jazz Pori 0 - 1  
VIFK - EIF 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rovaniemi PS - Ilves 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - Nancy 2 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Angers 0 - 2  
Bastia - Guingamp 3 - 0  
Lyon - Rennes 1 - 2  
Nantes - Reims 1 - 0  
Nice - Caen 2 - 1  
Toulouse - Monaco 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Plataniasz 3 - 0  
Kalloni - Iraklisz 1908 0 - 1  
Panthrakikosz - Aszterasz Tripolisz 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Heracles 1 - 6  
Heerenveen - PSV 1 - 1  
Roda - De Graafschap 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Dinamo Zagreb 1 - 1  
RNK Split - Rijeka 0 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bi/Bolungarvik - KA Akureyri 0 - 4  
Grotta - Haukar 1 - 3  
HK Kopavogs - Grindavik 0 - 2  
Selfoss - Fjardabyggd 2 - 2  
Thor Akureyri - Vikingur Olafsvik 1 - 2  
Throttur Reykjavik - Fram 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Hapoel Haifa 0 - 1  
Hapoel Raanana - Hapoel Kfar Saba 2 - 2  
Maccabi Haifa - Bnei Yehuda TA 0 - 3  
Maccabi Petah Tikva - Maccabi Netanya 1 - 0  
Maccabi TA - Hapoel Bnei Sakhnin 3 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Sanfrecce Hiroshima 0 - 2  
Gamba Osaka - Shimizu SP 1 - 0  
Kashima A. - Yamagata 3 - 0  
Kofu - Vissel Kobe 1 - 0  
Nagoya GE - FC Tokyo 0 - 0  
Sagan Tosu - Yokohama FM 1 - 2  
Shonan Bellmare - Kawasaki Frontale 2 - 1  
Urawa RD - Vegalta Sendai 3 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Henan Jianye - Shandong Luneng 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziadz 2 - 1  
Chrobry Glogow - GKS Belchatow 1 - 2  
GKS Katowice - Kluczbork 5 - 1  
Olsztyn - Rozwoj Katowice 2 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - Dolcan Zabki 3 - 2  
Wigry Suwalki - Bytovia Bytow 2 - 2  
Wisla Plock - Pogon Siedlce 0 - 2  
Zaglebie Sosnowiec - Arka Gdynia 4 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Jagiellonia Bialystok 1 - 1  
Ruch Chorzow - TBB Nieciecza 4 - 1  
Slask Wroclaw - Podbeskidzie Bielsko-B. 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - Cruz Azul 4 - 2  
Tijuana - Tigres 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Houston 2 - 2  
Toronto - Orlando 5 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Honvéd 1 - 4  
Debrecen - FTC 0 - 3  
Paks - Diósgyőr 1 - 1  
Puskás Akadémia - Vasas 1 - 0  
Puskás Akadémia - Vasas 1 - 0  
Újpest - Haladás 0 - 0  
Újpest - Haladás 0 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Gyirmót 0 - 3  
Balmazújváros - Vác 1 - 0  
Csákvár - Szigetszentmiklós 2 - 3  
Kisvárda - Siófok 2 - 0  
Sopron - Mezőkövesd 0 - 0  
Szolnok - Budaörs 2 - 3  
ZTE - Dunaújváros 4 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandefjord - Stabaek 2 - 4  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Bologna 2 - 1  
Verona - Roma 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Szpartak Moszkva 1 - 3  
Anzsi Mahacskala - Ural Jekatyerinburg 1 - 1  
CSZKA Moszkva - Rosztov 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattersburg - Wolfsberg 1 - 0  
Rapid Wien - Grödig 3 - 0  
Ried - Sturm Graz 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Sol de America 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletico CP - Benfica B 3 - 2  
Aves - Portimonense 1 - 1  
Chaves - Famalicao 0 - 0  
Feirense - Mafra 0 - 2  
Guimaraes B - Freamunde 0 - 0  
Olhanense - Penafiel 2 - 1  
Porto B - Oriental de Lisboa 2 - 1  
Sporting CP B - Farense 1 - 0  
Uniao Oliveirense - Santa Clara 1 - 2  
Varzim - Leixoes 1 - 0  
Viseu - Braga B 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Porto 1 - 1  
Sporting CP - Pacos Ferreira 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Aston Villa 2 - 1  
Leicester - Tottenham 1 - 1  
Manchester Utd. - Newcastle 0 - 0  
Norwich - Stoke 1 - 1  
Sunderland - Swansea 1 - 1  
West Ham - Bournemouth 3 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Pandurii 0 - 2  
Dinamo Bukarest - Petrolul Ploiesti 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Dundee 2 - 0  
Dundee Utd. - Celtic 1 - 3  
Hearts - Partick Thistle 3 - 0  
Inverness CT - Hamilton 0 - 2  
Kilmarnock - Ross County 0 - 4  
St. Johnstone - Motherwell 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Queen of South 0 - 2  
Livingston - Falkirk 1 - 2  
Raith Rovers - Alloa 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Mallorca 2 - 0  
Cordoba - Valladolid 1 - 0  
Huesca - Alavés 2 - 3  
UE Llagostera - Osasuna 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Ferrol 1 - 0  
Atl. Astorga - Coruxo 2 - 3  
Pontevedra - Guijuelo 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Leioa 0 - 1  
Arenas de Getxo - Gernika 1 - 0  
Real Madrid B - Ebro 5 - 1  
Sestao River - Portugalete 1 - 1  
Socuellamos - CD Guadalajara 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cornella - Barcelona B 2 - 1  
Eldense - Sabadell 2 - 2  
Huracan Valencia - Atl. Baleares 1 - 1  
Olot - Alcoyano 1 - 2  
Pobla de Mafumet - Reus 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - Melilla 1 - 0  
Betis B - Merida 0 - 1  
Granada B - San Roque de Lepe 3 - 3  
Marbella - Real Murcia 3 - 1  
Rec. Huelva - Cadiz 0 - 0  
UCAM Murcia - Sevilla B 0 - 0  
Villanovense - La Hoya Lorca 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Las Palmas 1 - 0  
Deportivo - Real Sociedad 0 - 0  
Espanyol - Getafe 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Lausanne 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Luzern 2 - 5  
Lugano - Basel 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej - Assyriska 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Häcken - FF Malmö 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Partizan Belgrád 1 - 3  
OFK Belgrád - Mladost Lucani 0 - 1  
RAD Belgrád - Jagodina 0 - 0  
Spartak Zlatibor Voda - Metalac Gornji Milanovac 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Myjava 1 - 2  
Skalica - Zlate Moravce 2 - 3  
Zemplin Michalovce - Dunajska Streda 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Velenje - Maribor 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1461 Trabzon - Kayseri Erciyesspor 0 - 0  
Alanyaspor - Balikesirspor 1 - 1  
Elazigspor - Giresunspor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Mersin Idman Yurdu 2 - 0  
Besiktas - Trabzonspor 1 - 2  
Kayserispor - Konyaspor 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Kramatorszk - Olekszandria 1 - 3  
Desna Csernigov - Vorszkla Poltava 1 - 1  
FC Balkany - Dnipro 0 - 1  
FC Ingulets - Volyn Lutszk 0 - 2  
FC Ternopil - Metalurg Zaporizzsja 3 - 1  
Gelios Harkiv - Goverla Uzsgorod 1 - 0  
Mikolajv - Metalist Harkiv 2 - 1  
Myr Hornostayivka - Csernomorec Odessza 0 - 2  
Naftovyk-Ukrnafta - Olimpik Doneck 0 - 2  
Zirka Kirovohrad - Kárpáti Lviv 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol - El Tanque Sisley 2 - 2  
Racing Montevideo - Defensor 0 - 2  
Sud América - Fenix Montevideo 1 - 1  
Villa Teresa - Montevideo Wanderers 2 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - Carmarthen 5 - 1  
Connah's Quay - Newtown 0 - 2  
Haverfordwest - TNS 0 - 4  
Llandudno FC - Aberystwyth 3 - 2  
Port Talbot - Bala Town 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Portadown 1 - 2  
Cliftonville - Carrick 1 - 0  
Coleraine - Linfield 1 - 3  
Dungannon - Ballymena Utd. 2 - 0  
Glenavon - Crusaders 1 - 2  
Glentoran - Warrenpoint 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Sillamae Kalev 2 - 1  
Trans Narva - Paide Linnameeskond 2 - 0  
Viljandi Tulevik - Parnu Linnameeskond 1 - 2  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Wanderers - Sligo 0 - 4  
Cockhill Celtic - Longford Town 0 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Castleford 44 - 26  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Castres 19 - 16  
Grenoble - Agen 38 - 23  
La Rochelle - Clermont 6 - 44  
Montpellier - Oyonnax 35 - 19  
Toulouse - Brive 24 - 7  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Wests Tigers 40 - 18  
New Zealand Warriors - North Queensland Cowboys 16 - 50  
Sydney Roosters - Brisbane Broncos 12 - 10  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Anglia 25 - 20  
Olaszország - Skócia 12 - 16  
Röplabda (Európa Liga női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Izrael 3 - 0  
Törökország - Lengyelország 3 - 0  
Röplabda (női Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Japán (Helyszín: Japán) 0 - 3  
Dominikai Köztársaság - Oroszország 0 - 3  
Kuba - Kenya 3 - 1  
Peru - Algéria 3 - 0  
Szerbia - Kína 1 - 3  
USA - Dél-Korea 3 - 0  
Strandfoci (EBSL, A Divízió, 1.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Spanyolország 3 - 3  
Olaszország - Ukrajna 6 - 7  
Strandfoci (EBSL, A Divízió, 2.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Franciaország 3 - 0  
Svájc - Portugália 5 - 8  
Strandfoci (EBSL, B Divízió, 1.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Magyarország 7 - 6  
Strandröplabda (GS Long Beach 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerutti / Oscar Schmidt - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 0  
Strandröplabda (GS Long Beach 2015, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Maestrini/Rocha Antunes 0 - 2  
Holtwick K / Semmler I - Bawden L / Clancy T 0 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Walsh K / Ross A 0 - 2  
Pata M / Matauatu L - Ludwig L / Walkenhorst K 1 - 2  
Walsh K / Ross A - Pavan S / Bansley H 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - R. Federer 0 - 2  
F. Lopez - R. Federer 0 - 2  
N. Djokovic - A. Dolgopolov 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Nestor D / Roger-Vasselin 0 - 2  
Lopez F / Mirnyi M - Paes L / Wawrinka S 2 - 1  
Matkowski M / Zimonjic N - Dodig I / Melo M 2 - 0  
Nestor D / Roger-Vasselin - Lopez F / Mirnyi M 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - S. Halep 0 - 2  
J. Jankovic - A-Ka. Schmiedlova 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dellacqua C / Shvedova Y - Chuang C J / Hsieh S W 2 - 0  
Hingis M / Mirza S - H-C. Chan/Y-J. Chan 1 - 2  
Tenisz (New Haven-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dulgheru - M. Linette 1 - 2  
A. Glatch - A. Hlavackova 1 - 2  
A. Graham - L. Robson 1 - 2  
C. Witthöft - A. Hlavackova 2 - 0  
D. Kovinic - I. Falconi 0 - 2  
E. Raszkiewicz - A. Beck 0 - 2  
E. Rodina - M. Puig 0 - 2  
E. Vesnina - M. Doi 2 - 0  
I. Falconi - A. Beck 0 - 2  
L. Chirico - J. Larsson 0 - 2  
L. Tsurenko - M. Duque Marino 2 - 0  
M. Gasparyan - C. McHale 0 - 2  
M. Puig - O. Govortsova 0 - 2  
M. Rybarikova - K. Kanepi 2 - 1  
O. Savchuk - M. Erakovic 2 - 1  
P. Hercog - C-A. Mitu 2 - 0  
R. Vinci - A-S. Mestach 2 - 0  
U. Radwanska - J. Görges Törölve  
Y. Putintseva - E. Kulichkova 2 - 0  
Tenisz (Winston-Salem-sel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - M. Cecchinato 0 - 2  
C. Seraphim - D. Baughman 0 - 2  
C. Thompson - R. Harrison 1 - 2  
D-S. Bloom - K. King 0 - 2  
D. Dzumhur - R. Haviland 0 - 2  
J. Ho - B. Schnur 0 - 2  
L. Pouille - J. Jenkins 2 - 1  
M. Demoliner - S. Bangoura 0 - 2  
M. Klizan - E. Quigley 2 - 0  
M. Zverev - S. Singh M. Zverev f.a.  
P-H. Herbert - K. Coppejans 2 - 0  
P. Daciek - F. Tiafoe 0 - 2  
R. Albot - K. Tabrizi 2 - 0  
R. Shane - B. Fratangelo 0 - 2  
S. Mansouri - D. Gooch 2 - 1  
W. Spencer - F. Dancevic 2 - 1

 

2015.08.21.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawthorn - Port Adelaide 86 - 108  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Minnesota 2 - 15  
Boston - Kansas City 4 - 1  
Chicago Cubs - Atlanta 7 - 1  
Chicago Cubs - Atlanta (22:05) 5 - 3  
Cincinnati - Arizona 4 - 5  
Colorado - Washington 3 - 2  
Detroit - Texas 4 - 0  
Houston - Tampa Bay 0 - 1  
LA Angels - Chicago WS 2 - 8  
Miami - Philadelphia 9 - 7  
NY Yankees - Cleveland 2 - 3  
Pittsburgh - San Francisco 4 - 0  
Darts (Sydney Masters 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - G. Anderson 8 - 7  
J. Wade - P. Wright 6 - 8  
M. van Gerwen - R. van Barneveld 4 - 8  
P. Taylor - S. Bunting 8 - 2  
Jégkorong (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Bern 3 - 1  
Jégkorong (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Skelleftea 2 - 4  
Jégkorong (BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Litvínov 1 - 4  
Jégkorong (BL, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Mannheim 2 - 0  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Briancon 4 - 1  
B. Bystrica - Mountfield HK 2 - 2  
Frederikshavn - Bremerhaven 3 - 5  
Karlskrona - Hamburg 5 - 3  
Martin - Mladá Boleslav 3 - 5  
Medvescak Zagreb - Villach 9 - 0  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Oroszország 52 - 82  
Görögország - Csehország 70 - 56  
Olaszország - Finnország 86 - 72  
Szlovénia - Ukrajna 66 - 60  
Kosárlabda (Nemzetközi torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Lettország 85 - 80  
Törökország - Lengyelország 73 - 83  
Kézilabda (Euro Tournoi )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naturhouse La Rioja - Schaffhausen 28 - 28  
Veszprém - Chambery 32 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgart - Wetzlar 27 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Derby County 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Truiden - Genk 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pirin Blagoevgrad - Ludogorec Razgrad 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Paysandu 2 - 1  
Internacional - Ituano 2 - 0  
Sao Paulo - Ceara 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Bremen 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Braunschweig 0 - 2  
Fürth - FSV Frankfurt 0 - 2  
Sandhausen - Heidenheim 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Magdeburg 1 - 1  
Fortuna Köln - Cottbus 3 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Saprissa - W. Connection 4 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Tecla - CSD Municipal 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec - Leon de Huanuco 3 - 0  
Independiente SF - Liga de Loja 3 - 0  
Joinville - Atlético PR 0 - 2  
Nacional - Oriente Petrolero 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - MAS Taborsko 2 - 2  
Graffin Vlasim - Sokolov 1 - 1  
Znojmo - Trinec 5 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Zlín 5 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Nordsjaelland 1 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Ajaccio 1 - 0  
Creteil - Metz 1 - 2  
Dijon - Lens 2 - 0  
Evian Thonon Gaillard - Niort 0 - 0  
Laval - Red Star 93 2 - 1  
Le Havre - Clermont 0 - 1  
Sochaux - Paris FC 1 - 1  
Tours - Auxerre 3 - 1  
Valenciennes - Bourg-Peronnas 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambly - Boulogne 1 - 1  
Colmar - Chateauroux 1 - 0  
Dunkerque - Amiens 0 - 0  
Epinal - Marseille Consolat 1 - 1  
Frejus St-Raphael - Lucon 3 - 2  
Les Herbiers - CA Bastia 1 - 0  
Orleans - Belfort 0 - 0  
Sedan - Avranches 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Paris SG 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - RKC Waalwijk 0 - 0  
Den Bosch - Emmen 3 - 0  
Dordrecht - Volendam 1 - 3  
Helmond - F. Sittard 0 - 2  
NAC Breda - Ajax 2 3 - 0  
Oss - Maastricht 1 - 3  
PSV 2 - Venlo 1 - 5  
Sparta Rotterdam - Eindhoven 3 - 0  
Telstar - Almere City 2 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - Excelsior 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Inter Zapresic 1 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍBV - KR 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Once Caldas 0 - 1  
Cucuta Deportivo - Atl. Huila 0 - 1  
Independiente Medellin - Dep. Pasto 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai Shenxin - Guangzhou Evergrande 2 - 4  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zawisza Bydgoszcz - Miedz Legnica 4 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Gornik Leczna 3 - 1  
Pogon Szczecin - Wisla Krakkó 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Tromsö 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Terek Groznij - Dinamo Moszkva 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAC Wien - Kapfenberg 0 - 3  
LASK Linz - Austria Salzburg 2 - 0  
Liefering - Wiener Neustadt 0 - 1  
St. Pölten - Austria Klagenfurt 1 - 1  
Wacker Innsbruck - Austria Lustenau 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Ave - Braga 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Targu Mures - Voluntari 2 - 1  
Viitorul Constanta - Poli Timisoara 4 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenock Morton - St. Mirren 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Sevilla 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Aarau 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnicki Nis - Radnik Surdulica 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zavrc - Domzale 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karabukspor - Denizlispor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasimpasa - Istanbul Basaksehir 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavutych Cherkasy - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 1 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rhyl - Bangor City 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Nomme Kalju 2 - 2  
Jalgpallikool Tammeka - Flora Tallinn 1 - 4  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Bray 0 - 1  
Cork City - St. Patrick's 4 - 0  
Derry City - Drogheda Utd. 3 - 0  
Galway - Dundalk 1 - 4  
Sheriff YC - Athlone 2 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Leeds Rhinos 22 - 36  
Warrington - Wigan 0 - 28  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulon - Racing-Metro 22 - 27  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
South Sydney Rabbitohs - Canterbury Bulldogs 18 - 32  
Strandfoci (EBSL, A Divízió, 1.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Fehéroroszország 3 - 3  
Ukrajna - Spanyolország 4 - 5  
Strandfoci (EBSL, A Divízió, 2.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Franciaország 6 - 2  
Svájc - Oroszország 5 - 8  
Strandröplabda (GS Long Beach 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binstock J / Schachter S - Virgen J / Ontiveros L 2 - 1  
Boeckermann M / Flueggen - Brunner T / Rosenthal S 2 - 1  
Brouwer A / Meeuwsen R - Fijalek G / Prudel M 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Filho A M / Felipe V G Brouwer A / Meeuwsen R f.a.  
Brunner T / Rosenthal S - Barsouk D / Koshkarev Y 2 - 0  
Cerutti / Oscar Schmidt - Barbosa Santos S / Carvalhaes G A 2 - 1  
Cerutti / Oscar Schmidt - Grimalt E / Grimalt M 2 - 1  
Costa Santos R A / Rego E - Cerutti / Oscar Schmidt 1 - 2  
Costa Santos R A / Rego E - H. Alepuz/G. Collado 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Fuchs S / Windscheif S 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Kadziola/Szalankiewicz 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Binstock J / Schachter S 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Saxton B / Schalk C Doppler C / Horst A f.a.  
Erdmann J / Matysik K - Doherty R / Mayer J 0 - 2  
Fijalek G / Prudel M - Fuchs S / Windscheif S 2 - 0  
Gibb J / Patterson C - Binstock J / Schachter S 0 - 2  
Giginoglu M / Goegtepe V - Marco F A / Garcia C 2 - 1  
Goncalves Oliveira JR E / - Boeckermann M / Flueggen L 1 - 2  
H. Alepuz/G. Collado - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 0  
Kapa I / Mchugh C - Doherty R / Mayer J 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Doherty R / Mayer J 1 - 2  
Nummerdor R / Varenhorst - Grimalt E / Grimalt M 2 - 0  
Nummerdor R / Varenhorst - Lupo D / Nicolai P 0 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Dalhausser P / Lucena N 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Erdmann J / Matysik K 2 - 1  
Semenov K / Krasilnikov V - Barbosa Santos S / Carvalhaes G 2 - 1  
Semenov K / Krasilnikov V - Nummerdor R / Varenhorst C 2 - 1  
Virgen J / Ontiveros L - Boeckermann M / Flueggen L 0 - 2  
Strandröplabda (GS Long Beach 2015, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Dubovcova / Nestarcova 2 - 1  
FelisbertaSilva/Antonelli - Broder J L / Valjas K 2 - 1  
Fopma J / Hochevar B - Fendrick L / Sweat B 2 - 1  
Forrer I / Verge-Depre A - Heidrich J / Zumkehr N 2 - 0  
Kessy J / Day E - Bieneck V / Grossner J 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - S. Rufino/S. Salgado 2 - 1  
Menegatti M / Orsi Toth V - Pata M / Matauatu L 1 - 2  
Wang F / Yue Y - Kolosinska K / Brzostek M 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - T. Berdych 2 - 0  
G. Dimitrov - A. Murray 1 - 2  
K. Anderson - R. Federer 0 - 2  
N. Djokovic - S. Wawrinka 2 - 0  
R. Gasquet - A. Murray 1 - 2  
R. Nadal - F. Lopez 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Fognini F - Lopez F / Mirnyi M 0 - 2  
Bopanna R / Mergea F - Dodig I / Melo M 1 - 2  
Bryan B / Bryan M - Cabal J S / Farah R 2 - 0  
Matkowski M / Zimonjic N - Rojer J-J / Tecau H 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - S. Halep 1 - 2  
C. Garcia - E. Svitolina 0 - 2  
E. Svitolina - L. Safarova 2 - 1  
S. Williams - A. Ivanovic 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Errani S / Pennetta F - Pavlyuchenkova A / Safarova L 2 - 1  
Garcia C / Srebotnik K - H-C. Chan/Y-J. Chan 1 - 2  
H-C. Chan/Y-J. Chan - Errani S / Pennetta F 2 - 1  
Hingis M / Mirza S - Mchale C / Vandeweghe C 2 - 0  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Veic - F. Krajinovic    
K. De Schepper - A. Ungur    
Tenisz (New Haven-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-S. Mestach - P. Hercog Törölve  
A. Konjuh - J. Larsson 0 - 2  
C. Finke - L. Chirico 0 - 2  
C. Witthöft - L. Davis 2 - 1  
M. Niculescu - N. Gibbs Törölve  
M. Rybarikova - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
R. Vinci - L. Dominguez Lino 2 - 0  
S. Crawford - K. Kanepi 0 - 2  
V. King - O. Savchuk 0 - 2  

 

2015.08.20.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - NY Mets 5 - 4  
Boston - Cleveland 6 - 4  
Chicago Cubs - Detroit 8 - 15  
Cincinnati - Kansas City 3 - 4  
Colorado - Washington 1 - 4  
Houston - Tampa Bay 3 - 2  
LA Angels - Chicago WS 1 - 0  
Philadelphia - Toronto 7 - 4  
Pittsburgh - Arizona 4 - 1  
St. Louis - San Francisco 4 - 3  
Darts (Sydney Masters 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - S. Whitlock 6 - 5  
G. Anderson - W. Parry 6 - 0  
J. Wade - C. Caldwell 6 - 2  
M. van Gerwen - P. Nicholson 6 - 2  
P. Taylor - C. Bridge 6 - 2  
P. Wright - L. Ryder 6 - 3  
R. van Barneveld - C. Harris 6 - 3  
S. Bunting - D. Platt 6 - 1  
Jégkorong (BL, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krefeld - Kärpät 0 - 2  
Jégkorong (BL, 11. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Lukko 3 - 3  
Jégkorong (BL, 12. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Trinec 4 - 1  
Jégkorong (BL, 13. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Sparta Praha 2 - 3  
Jégkorong (BL, 14. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Sheffield Steelers 9 - 1  
Jégkorong (BL, 15. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Braehead Clan 10 - 2  
Jégkorong (BL, 16. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gap - Zürich Lions 4 - 5  
Jégkorong (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Tappara 2 - 4  
Jégkorong (BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Salzburg 4 - 1  
Jégkorong (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Davos 0 - 4  
Jégkorong (BL, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Linz 6 - 1  
Jégkorong (BL, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - München 2 - 4  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - HK Dukla Trencin 4 - 2  
Karlovy Vary - Plzen 2 - 2  
Lugano - Biel 2 - 2  
Malmö - Hamburg 3 - 7  
Poprad - Graz 0 - 4  
SZKA Szentpétervár - Jokerit 5 - 3  
Znojmo - Zlín 4 - 6  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Washington 61 - 79  
San Antonio - New York 45 - 73  
Kézilabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Brazília - U19Dánia 23 - 26  
U19Norvégia - U19Svédország 27 - 32  
Kézilabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Izland - U19Spanyolország 26 - 22  
U19Szlovénia - U19Franciaország 26 - 33  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Defensa Justicia 0 - 1  
Guarani AF - Boca Juniors 0 - 4  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Figueirense 1 - 1  
Coritiba - Gremio 0 - 1  
Flamengo - Vasco da Gama 0 - 1  
Palmeiras - Cruzeiro 2 - 1  
Santos - Corinthians 2 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Deportivo Walter Ferreti 1 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - CD Olimpia 2 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arabe Unido - D.C. United 0 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Sport Recife 1 - 0  
Danubio - Universidad Catolica 1 - 2  
Dep. Anzoategui - Universitario 1 - 3  
Dep. Tolima - Carabobo 3 - 1  
Ponte Preta - Chapecoense 1 - 1  
Real Potosi - Juventud 2 - 0  
Sp. Luqueno - Aurora 5 - 1  
Union Comercio - Aguilas Doradas Pereira 1 - 1  
Universidad de Concepcion - Nacional Asuncion 1 - 3  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Naestved 1 - 0  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Jablonec 1 - 0  
Altach - Belenenses 0 - 1  
Astra Giurgiu - AZ Alkmaar 3 - 2  
Atromitosz Periszteri - Fenerbahce 0 - 1  
Bordeaux - Kairat Almaty 1 - 0  
Dinamo Minszk - Salzburg 2 - 0  
FK Krasznodar - Helsinki JK 5 - 1  
Gabala - Panathinaikosz 0 - 0  
Lech Poznan - Videoton 3 - 0  
Liberec - Hajduk Split 1 - 0  
Milsami - St-Etienne 1 - 1  
Molde - Standard Liege 2 - 0  
Odd Grenland - Dortmund 3 - 4  
PAOK - Bröndby 5 - 0  
Plzen - Vojvodina 3 - 0  
Rabotnicki - Rubin Kazany 1 - 1  
Southampton - Midtjylland 1 - 1  
Sparta Praha - Thun 3 - 1  
Steaua Bukarest - Rosenborg 0 - 3  
Young Boys - FK Qarabag 0 - 1  
Zilina - Ath. Bilbao 3 - 2  
Zorya Luganszk - Legia Varsó 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - JJK Jyväskylä 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Strasbourg 1 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Valur 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashiwa R. - Matsumoto Yamaga 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Jaguares de Cordoba 1 - 0  
Millionarios - Dep. Cali 1 - 1  
Uniautonoma - Atl. Nacional Medellin 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granitas Klaipeda - Trakai 1 - 4  
Stumbras Kaunas - Utenis Utena 3 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - New York City 2 - 2  
Kansas City - San Jose 0 - 5  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Cesena 1 - 4  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis - Norrköping 0 - 5  
Assyriska BK - Falkenberg 0 - 4  
Carlstad Utd. - Hammarby 2 - 3  
Halmia - Kalmar 1 - 1  
IF Sylvia - Brommapojkarna 0 - 3  
Lunden Overas BK - Helsingborg 1 - 8  
Norrby IF - GAIS 2 - 2  
Torstorps IF - Djurgarden 1 - 5  
Trelleborg - Halmstad 1 - 2  
Västeras - AFC Utd. Väsby 2 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Helens - Huddersfield 22 - 28  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. George Illawarra - Penrith Panthers 19 - 12  
Strandfoci (EBSL, A Divízió, 1.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Olaszország 2 - 7  
Ukrajna - Fehéroroszország 6 - 5  
Strandfoci (EBSL, A Divízió, 2.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Svájc 2 - 5  
Portugália - Oroszország 3 - 3  
Strandfoci (EBSL, B Divízió, 1.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Anglia 1 - 3  
Strandröplabda (GS Long Beach 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binstock J / Schachter S - Barbosa Santos S / Carvalhaes G A 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Virgen J / Ontiveros L 2 - 0  
Cerutti / Oscar Schmidt - Bourne T / Hyden J 1 - 2  
Costa Santos R A / Rego E - Kapa I / Mchugh C 2 - 1  
Doppler C / Horst A - Dalhausser P / Lucena N 2 - 1  
Erdmann J / Matysik K - Marco F A / Garcia C 2 - 0  
Fijalek G / Prudel M - Plavins M / Regza H 2 - 0  
Filho A M / Felipe V G - Boeckermann M / Flueggen L 1 - 2  
Gibb J / Patterson C - Semenov K / Krasilnikov V 2 - 0  
Goncalves Oliveira JR E / - Fijalek G / Prudel M 2 - 0  
Goncalves Oliveira JR E / - Kadziola/Szalankiewicz 2 - 0  
Grimalt E / Grimalt M - Tomatis A / Vanni F 2 - 1  
H. Alepuz/G. Collado - Doherty R / Mayer J 2 - 1  
Lupo D / Nicolai P - Barsouk D / Koshkarev Y 2 - 0  
Nummerdor R / Varenhorst - Brunner T / Rosenthal S 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 0  
Saxton B / Schalk C - Fuchs S / Windscheif S 1 - 2  
Strandröplabda (GS Long Beach 2015, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Ross S / Carico L 2 - 0  
Bawden L / Clancy T - Goricanec T / Hueberli T 2 - 1  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Kessy J / Day E 2 - 0  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Kolosinska K / Brzostek M 2 - 0  
Broder J L / Valjas K - Branagh N / Kropp J 2 - 1  
Dubovcova / Nestarcova - Dicello K / Vanzwieten K 2 - 0  
FelisbertaSilva/Antonelli - Dubovcova / Nestarcova 2 - 0  
FelisbertaSilva/Antonelli - Holtwick K / Semmler I 0 - 2  
Fendrick L / Sweat B - Mashkova T / Tsimbalova I 2 - 0  
Forrer I / Verge-Depre A - Mashkova T / Tsimbalova I 2 - 0  
Goricanec T / Hueberli T - Fopma J / Hochevar B 1 - 2  
Heidrich J / Zumkehr N - Van Gestel S / Van Der Vlist J 2 - 0  
Holtwick K / Semmler I - Dicello K / Vanzwieten K 2 - 0  
Kessy J / Day E - Barsuk A / Prokopeva M 2 - 1  
Kolosinska K / Brzostek M - Barsuk A / Prokopeva M 2 - 1  
Laboureur C / Sude J - Branagh N / Kropp J 2 - 1  
Ludwig L / Walkenhorst K - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 1  
Ludwig L / Walkenhorst K - Pata M / Matauatu L 2 - 1  
Maestrini L / Horta Maxim - Bieneck V / Grossner J 0 - 2  
Maestrini/Rocha Antunes - Broder J L / Valjas K 2 - 0  
Maestrini/Rocha Antunes - Laboureur C / Sude J 2 - 1  
Menegatti M / Orsi Toth V - Bieneck V / Grossner J 2 - 1  
Meppelink M / Van Iersel - Heidrich J / Zumkehr N 2 - 0  
Meppelink M / Van Iersel - Wang F / Yue Y 2 - 1  
Pavan S / Bansley H - Fendrick L / Sweat B 2 - 1  
Pavan S / Bansley H - Forrer I / Verge-Depre A 2 - 1  
S. Rufino/S. Salgado - Fopma J / Hochevar B 2 - 1  
Walsh K / Ross A - Maestrini L / Horta Maximo C 2 - 0  
Walsh K / Ross A - Menegatti M / Orsi Toth V 2 - 0  
Wang F / Yue Y - Van Gestel S / Van Der Vlist J 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - J. Janowicz 2 - 1  
A. Seppi - F. Lopez 0 - 2  
I. Karlovic - S. Wawrinka 1 - 2  
M. Cilic - R. Gasquet 0 - 2  
M. Fish - A. Murray 0 - 2  
N. Djokovic - D. Goffin 2 - 1  
R. Nadal - J. Chardy 2 - 0  
T. Robredo - T. Berdych 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Mergea F - Herbert P-H / Mahut N 2 - 1  
Johnson S / Querrey S - Dodig I / Melo M 0 - 2  
Matkowski M / Zimonjic N - Klaasen R / Ram R 2 - 0  
Nestor D / Roger-Vasselin - Murray J / Peers J 2 - 0  
Peya A /Soares B - Rojer J-J / Tecau H 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - V. Lepchenko 2 - 1  
B. Bencic - L. Safarova B. Bencic f.a.  
C. Wozniacki - V. Azarenka 0 - 2  
E. Bouchard - E. Svitolina 0 - 2  
Ka. Pliskova - J. Jankovic 1 - 2  
P. Kvitova - C. Garcia 1 - 2  
S. Stephens - A. Ivanovic 1 - 2  
S. Williams - K. Knapp 2 - 0  
V. Azarenka - A. Pavlyuchenkova V. Azarenka f.a.  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chuang C J / Hsieh S W - Babos T / Mladenovic K 2 - 1  
Krajicek M / Strycova B - Dellacqua C / Shvedova Y 0 - 2  
Mchale C / Vandeweghe C - Keys M / Raymond L 2 - 0  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. De Schepper - A. Giannessi    
M. Trevisan - A. Veic    
T. Fabbiano - P. Lorenzi    

 

2015.08.19.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - NY Mets 3 - 5  
Boston - Cleveland 9 - 1  
Chicago Cubs - Detroit 8 - 10  
Cincinnati - Kansas City 1 - 3  
Colorado - Washington 6 - 15  
Houston - Tampa Bay 3 - 2  
LA Angels - Chicago WS 5 - 3  
Milwaukee - Miami 6 - 9  
Milwaukee - Miami(20:10) 8 - 7  
NY Yankees - Minnesota 8 - 4  
NY Yankees - Minnesota (19:05) 4 - 3  
Oakland - LA Dodgers 5 - 4  
Oakland - LA Dodgers(21:35) 5 - 2  
Philadelphia - Toronto 5 - 8  
Pittsburgh - Arizona 9 - 8  
San Diego - Atlanta 9 - 0  
San Diego - Atlanta(21:40) 3 - 2  
St. Louis - San Francisco 0 - 2  
Texas - Seattle 2 - 3  
Texas - Seattle (20:05) 7 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Dinamo Minszk 4 - 1  
Dinamo Riga - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 2  
Medvescak Zagreb - Klagenfurt 5 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 3 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Avangard Omszk 1 - 3  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Horvátország 59 - 72  
Macedónia - Törökország 68 - 85  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Indiana 68 - 79  
Tulsa - Phoenix 74 - 59  
Kézilabda (Német Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Flensburg 27 - 26  
Kézilabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Brazília - U19Norvégia 31 - 32  
U19Svédország - U19Dánia 27 - 25  
Kézilabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Spanyolország 34 - 27  
U19Izland - U19Szlovénia 30 - 31  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doncaster - Southend 0 - 0  
Wigan - Scunthorpe 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Leeds 2 - 2  
Hull City - Fulham 2 - 1  
Sheffield Wed. - Reading 1 - 1  
Wolverhampton - QPR 2 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Douglas Haig - Sportivo Belgrano 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Lanus 0 - 2  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Maccabi TA 2 - 2  
Celtic - FF Malmö 3 - 2  
Rapid Wien - Sahtar Doneck 0 - 1  
Skenderbeu - Dinamo Zagreb 1 - 2  
Valencia - Monaco 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Higgins - Universidad de Chile 2 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres - Isidro Metapan 2 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - CSD Comunicaciones 5 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasilia DF - Goiás 0 - 0  
Dep. La Guaira - Uni. Catolica del Ecuador 1 - 0  
Huachipato - Olimpia Asuncion 0 - 2  
LDU Quito - Zamora 2 - 0  
Libertad Asuncion - Santiago Wanderers 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Silkeborg 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - FC Szöul 2 - 4  
Gwangju - Daejon 1 - 2  
Incheon - Jeju 1 - 0  
Jeonbuk - Jeonnam 2 - 1  
Suwon - Seongnam 0 - 1  
Ulsan - Pohang 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oulu - PK-35 3 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP - Inter Turku 4 - 1  
Kuopio PS - Mariehamn 0 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Skonto Riga 0 - 0  
Jelgava - Ventspils 0 - 0  
Spartaks Jurmala - Metta/Lu 2 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Suduva Marijampole 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Elgin 0 - 0  
Ayr Utd. - Rangers 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Frej 0 - 2  
Ekero IK - AIK Stockholm 0 - 6  
Enskede IK - Sundsvall 0 - 4  
Eskilsminne IF - Varberg 1 - 2  
Harnosands FF - Syrianska 1 - 3  
Hittarps IK - Ljungskile 0 - 3  
Hollviken - Angelholm 0 - 2  
Husqvarna - Häcken 2 - 3  
Kristianstad - Göteborg 1 - 6  
Nacka FF - Sirius 1 - 2  
Norrtälje - Örebro 0 - 3  
Oskarshamns AIK - Jönköping Södra 0 - 1  
Sollentuna United - Assyriska 1 - 2  
Somaliska UF - Elfsborg 0 - 1  
Söderhamns FF - Östersund 1 - 2  
Tegs SK - Gefle 0 - 4  
Tenhults IF - Mjällby 2 - 0  
Trollhättan - Utsikten 2 - 2  
Örgryte - Värnamo 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Trnava 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahon - B. Bystrica 0 - 5  
Stropkov - Dunajska Streda 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mura - HIT Gorica 1 - 0  
Sampion Celje - Zavrc 0 - 2  
Tehnotim Pesnica - Rudar Velenje 0 - 7  
Röplabda (U23 vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Olaszország - U23Kína (női) 0 - 3  
U23Thaiföld - U23Bulgária (női) 2 - 3  
Röplabda (U23 vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Japán - U23Dominikai Köztársaság (női) 2 - 3  
U23Törökország - U23Brazília (női) 1 - 3  
Strandröplabda (GS Long Beach 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binstock/ Schachter - Semenov/Krasilnikov V 0 - 2  
Brouwer / Meeuwsen - Boeckermann/Flueggen L 2 - 0  
Cerutti / Oscar Schmidt - Tomatis/Vanni F 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Fuchs S / Windscheif S 2 - 0  
Erdmann J / Matysik K - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 1  
Fijalek G / Prudel M - Kadziola/Szalankiewicz 2 - 0  
Gibb/Patterson - Barbosa Santos/Carvalhaes 1 - 2  
GoncalvesOliv/Solberg - Plavins/Regza 2 - 0  
Grimalt E / Grimalt M - Bourne T / Hyden J 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Brunner T / Rosenthal S 2 - 1  
Nummerdor/Varenhorst - Barsouk/Koshkarev 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Marco F A / Garcia C 2 - 0  
Saxton B / Schalk C - Dalhausser P / Lucena N 0 - 2  
Strandröplabda (GS Long Beach 2015, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Pata M / Matauatu L 2 - 0  
Bawden L / Clancy T - Fopma /Hochevar B 0 - 2  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Barsuk A / Prokopeva M 2 - 0  
Broder J L / Valjas K - Laboureur C / Sude J 1 - 2  
FelisbertaSilva/Antonelli - Dicello/Vanzwieten K 2 - 0  
Fendrick L / Sweat B - Forrer I / Verge-Depre A 1 - 2  
Holtwick K / Semmler I - Dubovcova / Nestarcova 2 - 0  
Kolosinska K / Brzostek M - Kessy J / Day E 1 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Ross S / Carico L 0 - 2  
Maestrini/Rocha Antunes - Branagh/Kropp 2 - 0  
Menegatti/Orsi Toth - Maestrini/Horta Maximo C 2 - 1  
Meppelink/Van Iersel - Van Gestel/Van Der Vlist J 2 - 0  
Pavan S / Bansley H - Mashkova T / Tsimbalova I 2 - 0  
S. Rufino/S. Salgado - Goricanec T / Hueberli T 2 - 1  
Walsh K / Ross A - Bieneck V / Grossner J 2 - 0  
Wang F / Yue Y - Heidrich J / Zumkehr N 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - B. Tomic 2 - 0  
B. Coric - S. Wawrinka 1 - 2  
F. Verdasco - D. Goffin 0 - 2  
I. Karlovic - M. Klizan 2 - 0  
J. Donaldson - J. Janowicz 0 - 2  
K. Anderson - J. Sock 2 - 0  
R. Bautista-Agut - R. Federer 0 - 2  
S. Querrey - T. Robredo 1 - 2  
T. Bellucci - T. Berdych 0 - 2  
T. Kokkinakis - R. Gasquet 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Mannarino A / Simon G 2 - 0  
Johnson S / Querrey S - Seppi A / Troicki V 2 - 0  
Nestor D / Roger-Vasselin - Butorac E / Lipsky S 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - I-C. Begu 2 - 0  
A. Pavlyuchenkova - Y. Shvedova 2 - 1  
B. Bencic - F. Pennetta 2 - 0  
C. Vandeweghe - L. Safarova (Esőszünet) 0 - 2  
J. Jankovic - M. Keys 2 - 0  
K. Bondarenko - E. Bouchard 0 - 2  
K. Knapp - D. Gavrilova 2 - 0  
K. Mladenovic - S. Halep 1 - 2  
Ka. Pliskova - Babos T. 2 - 0  
S. Stephens - M. Barthel 2 - 1  
S. Williams - T. Pironkova 2 - 0  
V. Lepchenko - M. Lucic-Baroni 2 - 0  
V. Williams - A. Ivanovic V. Williams f.a.  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brengle M / Glatch A - Krajicek M / Strycova B 1 - 2  
Falconi I / Niculescu M - Mchale C / Vandeweghe C 1 - 2  
Goerges J / Jans-Ignacik - Begu I-C / Rosolska A 2 - 0  
H-C. Chan/Y-J. Chan - Jurak D / Siegemund L 2 - 0  
Kops-Jones R / Rodionova - Chuang C J / Hsieh S W 1 - 2  
Medina G./Parra Santonja - Bencic B / Pliskova K 2 - 1  

 

2015.08.18.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Oakland 4 - 2  
Boston - Cleveland 2 - 8  
Houston - Tampa Bay 2 - 9  
LA Angels - Chicago WS 2 - 1  
Milwaukee - Miami 2 - 6  
NY Yankees - Minnesota 8 - 7  
Pittsburgh - Arizona 1 - 4  
San Diego - Atlanta 5 - 3  
St. Louis - San Francisco 2 - 1  
Texas - Seattle 4 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Traktor Cseljabinszk 2 - 0  
Chomutov - Karlovy Vary 3 - 2  
HIFK - Espoo Blues 5 - 1  
Lada Toljatti - Admiral Vlagyivosztok 3 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Avangard Omszk 2 - 5  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szalavat Julajev Ufa 2 - 2  
SZKA Szentpétervár - Szeversztal Cserepovec 7 - 3  
Szocsi - Jokerit 2 - 1  
Vítkovice - Slovan Bratislava 3 - 6  
Zlín - Brno 3 - 1  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Törökország 74 - 66  
Litvánia - Macedónia 68 - 62  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Burton 1 - 2  
Bradford - Gillingham 1 - 2  
Bury - Fleetwood 3 - 4  
Colchester - Oldham 0 - 0  
Coventry - Crewe 3 - 2  
Millwall - Barnsley 2 - 3  
Peterborough - Sheffield Utd. 1 - 3  
Rochdale - Walsall 1 - 2  
Shrewsbury - Chesterfield 1 - 2  
Swindon - Port Vale 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Mansfield 1 - 0  
Barnet - Northampton 2 - 0  
Crawley - Portsmouth 0 - 0  
Dag & Red - Exeter 1 - 2  
Hartlepool - Newport 1 - 0  
Leyton - Stevenage 3 - 0  
Luton - Bristol Rovers 0 - 1  
Morecambe - Wycombe 0 - 1  
Oxford Utd. - Notts County 3 - 1  
Plymouth - Carlisle 4 - 1  
Wimbledon - Cambridge Utd. 1 - 2  
York - Yeovil 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Cardiff 1 - 1  
Derby County - Middlesbrough 1 - 1  
Huddersfield - Brighton 1 - 1  
Ipswich - Burnley 2 - 0  
Milton Keynes Dons - Bolton 1 - 0  
Nottingham - Charlton 0 - 0  
Rotherham - Preston 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Dover 1 - 1  
Altrincham - Grimsby 2 - 1  
Barrow - Guiseley 1 - 1  
Boreham - Forest Green 0 - 1  
Bromley - Braintree 1 - 2  
Chester - Cheltenham 1 - 1  
Kidderminster - Wrexham 1 - 3  
Lincoln - Macclesfield 5 - 3  
Southport - Gateshead 1 - 2  
Torquay - Woking 0 - 1  
Tranmere - Halifax 1 - 0  
Welling Utd. - Eastleigh 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quilmes - Rosario Central 3 - 1  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Partizan Belgrád 1 - 0  
FC Asztana - Apoel Nicosia 1 - 0  
Lazio - Leverkusen 1 - 0  
Manchester Utd. - FC Bruges 3 - 1  
Sporting CP - CSZKA Moszkva 2 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Cagliari 4 - 1  
Real Madrid - Galatasaray 2 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjardabyggd - Grotta 2 - 3  
Fram - Selfoss 1 - 2  
Grindavik - Bi/Bolungarvik 1 - 0  
Haukar - Thor Akureyri 1 - 0  
KA Akureyri - Throttur Reykjavik 4 - 1  
Vikingur Olafsvik - HK Kopavogs 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - St. Mirren 1 - 2  
Falkirk - Peterhead 3 - 5  
Forfar - Dunfermline 0 - 3  
Queen of South - Livingston 0 - 0  
Queens Park - Dumbarton 0 - 0  
Stenhousemuir - Raith Rovers 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Jalgpallikool Tammeka 4 - 2  
Nomme Kalju - Levadia Tallinn 0 - 0  
Parnu Linnameeskond - Trans Narva 2 - 2  
Sillamae Kalev - Paide Linnameeskond 1 - 0  
Röplabda (U23 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Törökország - U23Japán 3 - 1  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - A. Zverev 2 - 1  
B. Fratangelo - J. Sock 0 - 2  
F. Fognini - T. Kokkinakis 1 - 2  
F. Lopez - M. Raonic 2 - 0  
G. Dimitrov - V. Pospisil 2 - 0  
J-W. Tsonga - F. Verdasco 1 - 2  
J. Isner - S. Querrey 0 - 2  
K. Anderson - L. Mayer 2 - 1  
M. Cilic - J. Sousa 2 - 0  
N. Kyrgios - R. Gasquet 0 - 2  
P. Andujar - T. Robredo 1 - 2  
R. Bautista-Agut - P. Cuevas 2 - 0  
R. Ram - J. Chardy 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peya A /Soares B - Goffin D / Thiem D 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - B. Bencic 0 - 2  
A. Pavlyuchenkova - R. Vinci 2 - 1  
A. Petkovic - J. Görges 2 - 0  
A. Riske - E. Svitolina 1 - 2  
C. Garcia - S. Lisicki 2 - 1  
C. Giorgi - C. McHale 2 - 1  
C. Suarez Navarro - S. Stephens 0 - 2  
D. Gavrilova - S. Errani 2 - 1  
F. Pennetta - D. Cibulkova 2 - 0  
I-C. Begu - A. Cornet 2 - 0  
K. Mladenovic - D. Hantuchova 2 - 0  
L. Hradecka - T. Pironkova 1 - 2  
M. Barthel - C. Dellacqua 2 - 1  
M. Keys - T. Bacsinszky 2 - 0  
V. Azarenka - L. Davis 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A-L / Larsson - Pavlyuchenkova A / Safarova L 1 - 2  
Keys M / Raymond L - Hlavackova A / Hradecka L 2 - 0  
Kops-Jones R / Rodionova - Maria T / Savchuk O 2 - 0  
Muguruza / Suarez Navarro - Jankovic J / Vesnina E 0 - 2  
Rodionova AR / Watson H - Chuang C J / Hsieh S W 0 - 2  
Tenisz (Cordenons, Italy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ungur - L. Sonego    
F. Gaio - T. Fabbiano    
F. Volandri - M. Zekic    
M. Safwat - F. Krajinovic    

 

2015.08.17.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - LA Angels 4 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Avangard Omszk 3 - 1  
Dinamo Riga - Barsz Kazany 2 - 3  
Jokerit - Szeversztal Cserepovec 5 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Minszk 1 - 2  
SZKA Szentpétervár - Szocsi 5 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Törökország 86 - 74  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix - Indiana 63 - 75  
Seattle - San Antonio 72 - 63  
Kézilabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Svédország 35 - 28  
U19Izland - U19Brazília 32 - 27  
U19Norvégia - U19Szlovénia 29 - 34  
U19Spanyolország - U19Dánia 23 - 18  
Kézilabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dél-Korea - U19Horvátország 36 - 30  
U19Egyiptom - U19Tunézia 31 - 27  
U19Oroszország - U19Szerbia 37 - 28  
U19Svájc - U19Magyarország 35 - 33  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Atl. All Boys 1 - 0  
Atl. Parana - Estudiantes San Luis 1 - 1  
Atl. Tucuman - Santamarina Tandil 2 - 1  
Central Cordoba - Independiente de Mendoza 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Boca Juniors 1 - 2  
Newell's - Atl. Temperley 0 - 0  
River Plate - San Martin SJ 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Cserno More Várna 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - 1860 München 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Concepcion - Palestino 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Hobro 3 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Mozír - Torpedo Zogyino 1 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Bayern München 1 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Rovaniemi PS 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Valenciennes 2 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Helmond 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Lokomotív Zagreb 0 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - ÍA Akranes 3 - 1  
FH - Stjarnan 4 - 0  
Fylkir - Keflavík 3 - 3  
Vikingur Reykjavik - Leiknir Reykjavik 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucuta Deportivo - Cortulua Tulua 0 - 0  
Dep. Cali - Aguilas Doradas Pereira 0 - 0  
Once Caldas - Jaguares de Cordoba 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Pogon Szczecin 2 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - Chicago 3 - 3  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansund - Sandnes Ulf 3 - 1  
Sogndal - Brann Bergen 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Salernitana 0 - 0  
Milan - Perugia 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajkal Irkutszk - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 0  
Gazovik Orenburg - Toszno 3 - 1  
Lucs Vlagyivosztok - Szpartak Moszkva 2 1 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Arszenál Tula 0 - 4  
SZKA Habarovszk - Kamaz 4 - 0  
Szokol Szaratov - Baltika Kalinyingrád 1 - 1  
Tom Tomszk - Torpedo Armavir 4 - 0  
Tyumeny - Fakel Voronyezs 1 - 2  
Volga Nyizsnyij Novgorod - Szibir Novoszibirszk 2 - 1  
Volgar Asztrahan - Zenit Sz'tpétervár 2 0 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mordovija Szaranszk - Ufa 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Guarani Asuncion 0 - 4  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacos Ferreira - Académica 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Bournemouth 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pandurii - CFR Cluj 1 - 1  
Viitorul Constanta - Concordia Chiajna 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Ath. Bilbao 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Östersund 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Norrköping 1 - 1  
Falkenberg - Hammarby 0 - 1  
Helsingborg - Halmstad 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Zavrc 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yeni Malatyaspor - 1461 Trabzon 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genclerbirligi - Rizespor 2 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Viljandi Tulevik 4 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UC Dublin - Athlone 3 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Bohemians 3 - 1  
Dundalk - St. Patrick's 4 - 1  
Galway - Drogheda Utd. 1 - 1  
Limerick - Longford Town 3 - 3  
Shamrock Rovers - Cork City 3 - 0  
Sligo - Derry City 1 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Melbourne Storm 2 - 30  
Röplabda (U23 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Brazília - U23Bulgária 3 - 0  
Röplabda (U23 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Dominikai Köztársaság - U23Thaiföld 3 - 0  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - A. Seppi 0 - 2  
G. Dimitrov - L. Rosol 2 - 1  
G. Simon - I. Karlovic 1 - 2  
J. Janowicz - G. Monfils 2 - 0  
J. Sousa - P. Kohlschreiber 2 - 1  
S. Stakhovsky - B. Tomic 0 - 2  
T. Bellucci - J. Vesely 2 - 0  
V. Pospisil - D. Kudla 2 - 0  
V. Troicki - M. Fish 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderson K / Chardy J - Paes L / Wawrinka S 1 - 2  
Berdych T / Fish M - Klaasen R / Ram R 0 - 2  
Cuevas P / Marrero D - Lopez F / Mirnyi M 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - Y. Putintseva 2 - 0  
K. Knapp - A. Konjuh 2 - 0  
M. Brengle - J. Jankovic 1 - 2  
Z. Diyas - V. Williams 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Errani S / Pennetta F - Arruabarrena L / Klepac A 2 - 0  
Knapp K / Vinci R - Barthel M / Gajdosova J 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,